Wideofilmowanie i fotografia we Wrocławiu

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Wideofilmowanie i fotografia we Wrocławiu

Post autor: Dorcia »

Rodzice mają niedługo jubileusz i jakiś krewny zaproponował profesjonalną sesję z udziałem fotografa, a może nawet filmowanie. Moi rodzice jednak nie chcą takiego zamieszania z jakimiś sesjami, więc pomyślałam, że sama zrobię im ładne pamiątki. Po prostu ściągnę aplikację Instafota, której presety pięknie edytują wszelkie zdjęcia. Będzie je można nawet wydrukować i oprawić.
Awatar użytkownika
cukrowa
Posty: 46
Rejestracja: 09 sie 2019, 14:49

Re: Wideofilmowanie i fotografia we Wrocławiu

Post autor: cukrowa »

Wideofilmowanie to ja mam już załatwione, mam kogoś rzetelnego, jednak nie wiem, czy mam wziąć kuzynkę , która ładnie umie robić zdjęcia i je opracowywać, czy zapłacić komuś takiemu jak fotograf ślubny rybnik . Z jednej strony głupio jest nie brać rodziny, ale z drugiej, zależy nam na naprawdę dobrym upamiętnieniu tej chwili.
Awatar użytkownika
riley.muller
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2020, 16:34

Re: Wideofilmowanie i fotografia we Wrocławiu

Post autor: riley.muller »

Nie tak dawno poszukiwałam usług fotograficznych na własne wesele, skorzystałam z ofert na https://zleca.pl/wykonawcy/fotografia . Wybór był naprawdę spory. Z pewnością nie jest to łatwy wybór, ale trzeba pamiętać, że od niego zależy nasza najważniejsza pamiątka, która utrwali na zawsze ulotne chwile, dlatego warto obejrzeć wiele ofert zanim zapadnie ostateczna decyzja.
pawełek

Re: Wideofilmowanie i fotografia we Wrocławiu

Post autor: pawełek »

Zajmujemy się wideofilmowaniem uroczystości – specjalizujemy się w uwiecznianiu najpiękniejszych momentów ślubów, wesel i innych wydarzeń ważnych dla naszych klientów, również przygotowujemy filmy reklamowe. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu możemy filmować w jakości HD i wykorzystujemy dodatkowe rejestratory dźwięku dla osiągnięcia jeszcze lepszej jakości nagrań. Profesjonalnie obrabiamy je i dbamy o to, aby klienci otrzymali wybraną liczbę płyt DVD z okładkami i nadrukami. Zapraszamy już teraz inwex kielce!
ODPOWIEDZ