Winda dla seniora - czy musi być w każdym domu?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
świstak

Winda dla seniora - czy musi być w każdym domu?

Post autor: świstak »

Hej, jakie macie doświadczenia w windami dla seniorów? Szukam czegoś i nie wiem co wybrać, jest wiele dostępnych opcji. Tu np. piszą, że winda powinna byc w każdym domu, w którym jest senior. Co uważacie? https://www.windadodomu.pl/blog/winda-d ... aje-i-cena
MartinĆ1985

Re: Winda dla seniora - czy musi być w każdym domu?

Post autor: MartinĆ1985 »

Moim zdaniem taka winda jest potrzebna i my taki dźwig u siebie mamy . Mój tata tata jest po 70 i ma ciężką niewydolność serca i z trudem wchodzi na 3 schodki. Od czasu do czasu taka winda potrzebuje konserwacji i zamawiamy ją w tej firmie https://el-dzwigsc.pl/.
kłaskuję

Re: Winda dla seniora - czy musi być w każdym domu?

Post autor: kłaskuję »

Moim zdaniem winda dla seniorów i osób niepełnosprawnych to powinna być absolutna podstawa w każdym nowo powstającym bloku i domu. To już nawet nie jest komfort, a baza do normalnego funkcjonowania każdego dnia. U nas windę zamontowała firma https://dolpoldzwig.pl i instalacja znacznie ułatwia codzienne życie. Winda jest stale serwisowana dzięki czemu działa bez zarzutów.
słonek445

Re: Winda dla seniora - czy musi być w każdym domu?

Post autor: słonek445 »

Dla seniora przede wszystkim wina musi być prosta w obsłudze wygodna i bezpieczna. Ja dla swojego ojca zamówiłem windę dla niepełnosprawnych. Tutaj napisane jest więcej o [url-https://bizhub24.pl/forum/viewtopic.php ... 082#p31082] zastosowaniu wind [/url]. Dużo wiedzy na temat dźwigów znalazłem w Internecie Kosztowo wszyto zależy od materiałów i modelu windy.
ODPOWIEDZ