wirtualne biuro

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
matylda20
Posty: 82
Rejestracja: 05 lip 2020, 11:26

wirtualne biuro

Post autor: matylda20 »

Zastanawiam się czy dobrym pomysłem jest wirtualne biuro Warszawa. Widziałam fajną ofertę na stronie https://www.jerozolimskie89.eu/ i myślę, że warto skorzystać. Nie potrzebuję stacjonarnego biura bo z klientami mam kontakt u nich na miejscu, więc to jest dla mnie najlepsza opcja.
Fiśka

Re: wirtualne biuro

Post autor: Fiśka »

Jeśli szukacie ciekawych ofert wirtualnego biura to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam w Warszawie żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez biura coworkingowe TuLubie https://www.tulubie.pl/obalamy-mity-na- ... oworkingu/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na fachowe podejście, duża przestrzeń do pracy, czy również sala konferencyjna do spotkań z klientami. Wszystko tak jak być powinno, można sobie zorganizować wygodnie pracę i też po prostu spotkać się z innymi osobami, które może podrzucają jakieś ciekawe pomysły ;)
Łukasz

Re: wirtualne biuro

Post autor: Łukasz »

Również w przypadku wirtualnego biura dość istotną kwestią jest to, aby przede wszystkim mieć zapewnione właściwe artykuły higieniczne i ja jestem zdania, że tym bardziej warto o nie zadbać w dzisiejszym czasie. Ogólnie zobacz, że w takich miejscach mamy często do czynienia z dotykaniem bardzo wielu przedmiotów to moim zdaniem higiena powinna być traktowana priorytetowo.
ODPOWIEDZ