Witajcie

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Kaśka2021

Witajcie

Post autor: Kaśka2021 »

Witam Wszystkich,


https://clinichunter.com/ to marketplace działający na rynku turystyki medycznej. Łączymy pacjentów z Wielkiej Brytanii, USA, Skandynawii i Niemiec z klinikami zlokalizowanymi w Polsce, na Węgrzech iw Turcji. Pomagamy w organizacji leczenia w takich specjalnościach jak stomatologia, chirurgia plastyczna, bariatria oraz przeszczepy włosów. Naszą wizją jest stać się globalną platformą dla pacjentów, która połączy wszystkie ważne aspekty rynku turystyki medycznej.

Clinic Hunter oferuje szeroki wachlarz usług, szczególnie tych przeznaczonych dla pacjentów wyjeżdżających za granicę w celu leczenia. Oferujemy leczenie w takich specjalnościach jak stomatologia, chirurgia plastyczna, bariatyka https://clinichunter.com/weight-loss-surgery/, leczenie wypadania włosów czy ortopedia. Pacjenci poszukujący leczenia mogą z łatwością zarezerwować u nas: zabieg rekawowa resekacja zoladka [urlhttps://clinichunter.com/gastric-sleeve/][/url], bypass żołądka https://clinichunter.com/gastric-bypass/ oraz balon żołądkowy https://clinichunter.com/gastric-balloon/ .

-
JustynaMądrzycka

Re: Witajcie

Post autor: JustynaMądrzycka »

Witam was serdecznie, Jestem Justyna i chętnie popiszę na tym forum z wami. Mam nadzieje że znajdą się jakieś ciekawe opisy i artykuły. Pozdrawiam. Ah i zapomniałam dodać że uwielbiam sushi, koty morskie i spacery nad ranem ah i wciąż za mało napisałam więc jeszcze troszkę dopiszę
ODPOWIEDZ