Witajcie!

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Marcin92
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 13:04

Witajcie!

Post autor: Marcin92 »

Witajcie! Zajmuję się SEO copywritingiem i trochę social media. Są tu podobne osoby do wumiany doświadczeń?
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:09

Re: Witajcie!

Post autor: Tomasz332 »

Marcin92 pisze: Witajcie! Zajmuję się SEO copywritingiem i trochę social media. Są tu podobne osoby do wumiany doświadczeń?
ja korzystam z tych usług. Zazwyczaj ta agencja mi służy pomocą https://seolid.pl/seo-copywriting/ Mają wieloletnie doświadczenie na rynku i są bardzo skuteczni w swoich działaniach. Nie mam zastrzezen do ich pracy
Awatar użytkownika
Auragre682
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2020, 21:42

Re: Witajcie!

Post autor: Auragre682 »

Cześć Marcin :)
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 288
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Witajcie!

Post autor: kilobajt »

Cześć i również wszystkich witam serdecznie :)
Awatar użytkownika
podsiadlo
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2020, 19:31

Re: Witajcie!

Post autor: podsiadlo »

Kolejna odsłona wieloletniej współpracy Netfliksa z autorem bestsellerów Harlanem Cobenem od kilku dni utrzymuje się na pierwszym miejscu najpopularniejszych produkcji w Polsce. To prawdziwa zagadka, bo chociaż miewa lepsze momenty, "Zostań przy mnie" jest wtórny, przewidywalny i rzadko trzyma w napięciu.Kolejna odsłona wieloletniej współpracy Netfliksa z autorem bestsellerów Harlanem Cobenem od kilku dni utrzymuje się na pierwszym miejscu najpopularniejszych produkcji w Polsce. To prawdziwa zagadka, bo chociaż miewa lepsze momenty, "Zostań przy mnie" jest wtórny, przewidywalny i rzadko trzyma w napięciu.Kolejna odsłona wieloletniej współpracy Netfliksa z autorem bestsellerów Harlanem Cobenem od kilku dni utrzymuje się na pierwszym miejscu najpopularniejszych produkcji w Polsce. To prawdziwa zagadka, bo chociaż miewa lepsze momenty, "Zostań przy mnie" jest wtórny, przewidywalny i rzadko trzyma w napięciu.
Awatar użytkownika
sabinkas
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2020, 12:36

Re: Witajcie!

Post autor: sabinkas »

Awatar użytkownika
Czarnecka105
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2020, 9:20

Re: Witajcie!

Post autor: Czarnecka105 »

Hej
Awatar użytkownika
Dudku
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2020, 14:11

Re: Witajcie!

Post autor: Dudku »

Witamy!
Awatar użytkownika
Andrzej Sienkiewicz
Posty: 71
Rejestracja: 27 lip 2020, 12:53

Re: Witajcie!

Post autor: Andrzej Sienkiewicz »

Witajcie
ODPOWIEDZ