Witam = gejzer

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Bossiek
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2020, 17:21

Witam = gejzer

Post autor: Bossiek »

Znacie mnie. Mówią o mnie „gejzer pomysłów” i coś w tym jest.
Jeszcze nie tak dawno przedstawiałem Wam nowy serwis www.e-spotkania.pl, teraz prezentuję przełomowy, pionierski projekt abc-biznes.pl. Jedyną platformę, której celem jest nie tylko propagowanie idei własnego biznesu, ale przede wszystkim wskazanie właściwej drogi i oferowania wsparcia nowym przedsiębiorcom.
Czas pokonać kryzys nowymi dobrymi przedsięwzięciami i dać możliwość odbicia się od dna finansowego wszystkim chcącym zmienić swoje położenie.

www.Abc-biznes.pl to trzy kroki do osiągnięcia celu:
a) pomysł
b) finanse
c) realizacja.

Abc-biznes to miejsce pozyskania/sprzedaży start-upów, prezentacji idei crowdfundingu, wsparcie w pozyskaniu dofinansowania, prawne wskazówki i porady, oraz wszystko, co pozwoli rozwinąć skrzydła nowym biznesom.

Abc-biznes to także:
• platforma sprzedaży: pomysłów, początkujących biznesów, działających biznesów.
• możliwość współpracy i pozyskania partnera biznesowego.
• miejsce prezentacji swojej drogi biznesowej,
• mentoring.

Wygląda obiecująco, prawda?
Chciałbyś dołączyć do grona ekspertów i podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem „from time to time”? Opowiedz o swojej ścieżce do celu – bądź świadectwem, że upór i determinacja prowadzi do sukcesu. Dołącz do projektu!

Zapraszam.