Witam pięknym uśmiechem

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Brodacz
Posty: 6
Rejestracja: 22 lut 2019, 17:41

Witam pięknym uśmiechem

Post autor: Brodacz »

W mojej pracy ważna jest pewność siebie i empatyczne podejście do drugiego człowieka. Chciałbym witać swoich klientów pięknym uśmiechem, którym w chwili obecnej nie mogę się pochwalić. Wygląd w tym zawodzie to połowa sukcesu. Możecie polecić dobrego specjalistę?
Awatar użytkownika
Bonzaj
Posty: 15
Rejestracja: 01 lut 2019, 18:36

Re: Witam pięknym uśmiechem

Post autor: Bonzaj »

Kreatorami cudownych uśmiechów i dawcami pewności siebie są znakomici specjaliści, którzy i mi przywrócili te dwa atuty. Mam na myśli lekarzy z warszawskiej kliniki Declinic http://www.declinic.pl/licowki-w-pogoni-za-natura . Są profesjonalni, bardzo drobiazgowi i uśmiechnięci :)
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 67
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:09

Re: Witam pięknym uśmiechem

Post autor: natasza85 »

Jeśli marzysz o pięknym, zdrowym uśmiechu to konieczne zapoznaj się z ofertą kliniki stomatologicznej https://maesticdental.pl/ Pracują tam specjaliści, cudotwórcy.
Awatar użytkownika
ewela
Posty: 96
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:21

Re: Witam pięknym uśmiechem

Post autor: ewela »

Cześć lubię witać dzień pięknym uśmiechem. Dlatego stosuję pastę czarną wybielającą Ecodenta jest super i już po kilku dniach widać różnicę. Znalazłam ją w super cenie na tej stronie
https://www.bee.pl/ecodenta-czarna-wybi ... p7105.html .Pomaga w usunięciu przebarwień, ale także kamienia i płytki nazębnej.
ODPOWIEDZ