Witam, wszystkich - szukam opinii - kantor

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
hacker88
Posty: 124
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:34

Witam, wszystkich - szukam opinii - kantor

Post autor: hacker88 »

Witam, dopiero zaczynam swoją przygodę tutaj. Panowie, korzystając z okazji, chciałem spytać czy korzystał już ktoś z Waluteo? Często zdarza mi się być za granicą i taki kantor online jest dla mnie bardzo wygodny. Będę wdzięczny za opinie, z tego co wyczytałem to Waluteo ma rekordowo niski spread - czyli różnicę po między ceną sprzedaży a zakupu, danej waluty.
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 43
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Re: Witam, wszystkich - szukam opinii - kantor

Post autor: Domek »

Ze swojej strony natomiast mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ranking kantorów internetowych z pomocą którego podejmiecie dużo szybciej konkretną decyzję odnośnie bezpiecznego i jednocześnie taniego kantora, tym bardziej z konkurencyjną ofertą prowizyjną.
Awatar użytkownika
Mark Driussi
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 10:21

Re: Witam, wszystkich - szukam opinii - kantor

Post autor: Mark Driussi »

Radzę zarabiać na grach online nieźle w walucie, https://gryhazardowe.biz/jackpot-6000/ zweryfikowana strona z recenzjami na temat gier. Więc możesz spróbować.
Łasica23

Re: Witam, wszystkich - szukam opinii - kantor

Post autor: Łasica23 »

szefmoj pisze: Witam, dopiero zaczynam swoją przygodę tutaj. Panowie, korzystając z okazji, chciałem spytać czy korzystał już ktoś z Waluteo? Często zdarza mi się być za granicą i taki kantor online jest dla mnie bardzo wygodny. Będę wdzięczny za opinie, z tego co wyczytałem to Waluteo ma rekordowo niski spread - czyli różnicę po między ceną sprzedaży a zakupu, danej waluty.
Kantorów to akurat jest sporo, generalnie warto poczytać o tym na jakimś rankingu. Sprawdź sobie np. https://rankingkantorow.pl/. Tam jest opisanych wiele ofert najlepszych kantorów.
nieńm

Re: Witam, wszystkich - szukam opinii - kantor

Post autor: nieńm »

Ja wymieniam pieniądze przez internet. Kiedyś chodziłam stacjonarnie, ale to jednak trochę niebezpieczne chodzić z taka ilością gotówki, a znalazłam kantor, który jest naprawdę dobry. Jest to serwis Diament: https://www.diamentkantor.pl/jak-to-dziala.html - tu macie opisane jak działa wymiana pieniędzy na ich stronie. Stawki mają korzystne, wymiana u nich jest absolutnie opłacalna, to rzetelny kantor walutowy, który polecam.
ODPOWIEDZ