Wizyta u znajomych

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
majka84
Posty: 40
Rejestracja: 01 sie 2020, 17:59

Wizyta u znajomych

Post autor: majka84 »

Wybieram się w przyszłym miesiącu do znajomych na parę dni i chciałabym kupić coś dla ich dzieciaków. Macie jakiś pomysł na prezent ? Co jest teraz na czasie z czego i rodzic i dzieciaki będą zadowoleni? :?: :?:
Awatar użytkownika
Kitty
Posty: 74
Rejestracja: 20 lut 2019, 11:26

Re: Wizyta u znajomych

Post autor: Kitty »

A dzieciaki w jakim wieku? Jeśli nie wiesz co kupić to takim powyżej 3 roku życia może klocki Plus Plus? Moje uwielbiają z nich budować różne cuda :D zabawa na wiele godzin :)
Awatar użytkownika
majka84
Posty: 40
Rejestracja: 01 sie 2020, 17:59

Re: Wizyta u znajomych

Post autor: majka84 »

Własnie patrzyłam na te klocki plus plus, podobne miałam kiedyś za czasów dziecka. Uwielbiałam się nimi bawić. Piotruś ma 5 lat i prawdopodobnie jemu kupię klocki. A masz coś sprawdzonego dla małego dziecka? Najmniejsza ich pociecha, Kasia ma dopiero 1 miesiąc skończony? Polecisz coś fajnego :?:
Awatar użytkownika
kentka
Posty: 163
Rejestracja: 29 maja 2019, 19:50

Re: Wizyta u znajomych

Post autor: kentka »

a ile macie zestawów tych klocków? Są one naprawde bardzo fajne :) Moje dzieciaki je serio uwielbiają ukłaać, dzieci sa wtedy taaakie spokojne.
Awatar użytkownika
Kitty
Posty: 74
Rejestracja: 20 lut 2019, 11:26

Re: Wizyta u znajomych

Post autor: Kitty »

może jakiś słodki kocyk albo rożek dla niemowlaka? Do spania w wózku na spacerze i w łóżeczku. Luna Dream produkuje bardzo ładne i dobrze wykonane
Awatar użytkownika
booklo
Posty: 167
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:53
Kontakt:

Re: Wizyta u znajomych

Post autor: booklo »

Ja mam bardzo eleganckich znajomych, więc zawsze staram się u nich wyglądać schludnie. Wzięłam ostatnio elegancką torebkę http://www.praca-biznes.pl/elegancka-torebka-wygodny-plecak-czy-listonoszka-w-czym-do-pracy/ i byli naprawdę pod wrażeniem.
gts.travel.pl
Awatar użytkownika
Wujo
Posty: 6
Rejestracja: 29 kwie 2019, 13:00

Re: Wizyta u znajomych

Post autor: Wujo »

Jeśli ma być to prezent dla młodych rodziców, to kocyki dla niemowląt będą idealne. Nie dość, że jest to praktyczny podarek, który z pewnością wykorzystają, to jeszcze na rynku jest ogromny wybór, więc nie ma problemu z kupnem czegoś eleganckiego. Osobiście polecam szczególnie stronę https://ancymon.com.pl/pl/c/Kocyki/49. Mają artykuły bardzo wysokiej jakość, które miałam okazje wypróbować i jestem bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ