Woda do biura kuracjusz

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Wiśnia

Woda do biura kuracjusz

Post autor: Wiśnia »

Siemka,
ja z szybkim pytankiem: jak ogarniacie sprawę zapewnienia wody pracownikom w Waszej firmie? Kupuję wodę butelkowaną w dyskontach gazowaną i nie, aleto średnio ekonomiczne wyjście, szczególnie latem. Myślę, że niezłym rozwiązaniem są dystrybutory - bez śmieci i ciągłego sprawdzania, czy akurat woda się nie skończyła. Wygrzebałam taką ofertę: https://www.kuracjusz.com/galony. No i czy smak jest inny niż w butelkach? Jakie macie zdanie na ten temat?

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .
baśkal

Re: Woda do biura kuracjusz

Post autor: baśkal »

Dla większej liczby osób tak, ale na spotkaniach biznesowych musisz zapewnić bardziej eleganckie wody, najlepiej źródlane bo zdrowe. Zamów z https://iwoniczanka.pl/, smak ok, szklana butelka o niewielkich rozmiarach, wygodna i łatwo się otwiera. Do tego elegancko wygląda na stole
Miód

Re: Woda do biura kuracjusz

Post autor: Miód »

Można również zerknąć na stronę http://wodadofirmy.com. Znajdziecie tu dostawy wody do firm. To całkiem ekonomiczne i wygodne rozwiązanie. Współpraca będzie przebiegała na warunkach, które określicie w umowie. No i każdy z pracowników ma zawsze dostęp do świeżej wody.
Awatar użytkownika
Giula
Posty: 22
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:41

Re: Woda do biura kuracjusz

Post autor: Giula »

Takie dystrybutory to fajna sprawa, bardzo dobrze to w naszym biurze się sprawdza. Może przy okazji urządzania biura sklep internetowy https://www.import-maszyn.eu wam się przyda. Proponują tu laminatory, maszyny pakujące i wiele innych rozwiązań dla biura.
ODPOWIEDZ