wózek wielofunkcyjny

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
AlicjaWuś

wózek wielofunkcyjny

Post autor: AlicjaWuś »

Witajcie :) Szukam wózka z dobra spacerówką ( gondola musi być, ale nie jest ona dla mnie najważniejsza, z wózka spacerowego bedziemy jednak korzystac znacznie dłużej). Ważne jest natomiast to by spacerówka była dla dzieci do 22 kg i żeby siedziko było przekładane. Najlepiej z pompowanymi kołami, ale dobrze by nie była zbyt ciężka. może zasugerujecie jakieś konkretne modele ?
gośzak

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: gośzak »

ooo jak pozwolisz to się podepnę do tematu bo też się dokładnie za czymś takim rozglądam :) poród co prawda dopiero w czerwcu ale już chyba najwyższy czas na poszukiwania :)
Uluśka

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: Uluśka »

Zobaczcie sobie dziewczyny Optimo z firmy Easygo. mam, używam od prawie roku i szczerze polecam :) moj syn to drugie dziecko, które go używa a wygląda wciąż jak nowy :)
żonaa

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: żonaa »

ja też tak jak koleżanka wyżej polecam OPTIMO. Koła ma pompowane, jest też przekładane siedzisko. Na etykiecie jest info, że do 22 kg :-) ja gondoli w ogole nie używałam bo kupowałam go dla syna jak miał 6 miesięcy ale z tego co widziałam to też jest dość pojemna i na pewno dziecku będzie w niej wygodnie.
AlicjaWuś

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: AlicjaWuś »

dzięki widze, ze można go kupić nawet za rozsądne pieniądze a i wygląda ciekawie :) jutro się rozientuję czy gdzieś w pobliskich sklepach wózkówych go mają na stanie a jak nie to pewnie kupię w sieci.
Awatar użytkownika
straciatella
Posty: 74
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:54

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: straciatella »

AlicjaWuś pisze: ↑01 lut 2021, 7:23 dzięki widze, ze można go kupić nawet za rozsądne pieniądze a i wygląda ciekawie :) jutro się rozientuję czy gdzieś w pobliskich sklepach wózkówych go mają na stanie a jak nie to pewnie kupię w sieci.
Powiem Ci że ja x-landera zamawiałam online o mogłam na spokojnie wypróbować go w domu a to jest super opcja, nie kupujesz w ciemno i taka opcja wypróbowania jest za darmo
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 333
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: mczay »

Chyba lepszego od Euro-Cart Volt Pro nie znajdziesz. Jest całkiem mały po złożeniu, a ogólnie sprawdza się bardzo dobrze. Składa się jedną ręką, można w nim wozić dziecko do 22kg a do tego jest naprawdę lekki. Kup, a się przekonasz o tym, że to naprawdę porządny wózek.
doś

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: doś »

Ja kupiłam wózek 2w1 od Coletto, wózek Craft, w ich outletowym sklepie internetowym: https://outlet.coletto.pl/pl/p/Craft-Wo ... dziana/117 . On ma kokosowy materacyk, miękkie zawieszenie, więc prowadzi się go cudnie, ma świetnie rozplanowaną wentylację, która dobrze działa. Jestem zachwycona tym wózkiem, sprawdza mi się doskonale, jest solidny, polecam.
Wikuś

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: Wikuś »

Wydaje mi się, że w Twoim przypadku najrozsądniej zrobisz jeśli wybierzesz easygo optiomo air. Jest to solidny wózek, z dobrą amortyzacją i możliwością przekładania gondoli i spacerówki przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Przy tym wózek może służyć do końca wózkowania.
Awatar użytkownika
ewe211
Posty: 149
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:21

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: ewe211 »

Polecam EasyGo Virage Ecco. Jest to wózek, który przede wszystkim ma praktyczną spacerówkę, którą spokojnie będziecie mogli używać do końca wózkowania. Sam wózek w dobrej cenie i super jakości, więc tym bardziej warto zwrócić uwagę na niego. Polecam :)

wianki komunijne częstochowa
Awatar użytkownika
mokka
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:36

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: mokka »

W sumie zgodzę się że wygodna spacerówka w wózku wielofunkcyjnym jest ważna. A wózki najwygodniej teraz w necie zamawiać, ja bezpośrednio od producenta zamawiałam wózek, można go wypróbować w domu za darmo, a że przy tym jest ładny i modny to zdecydowałam się właśnie na x-landera :)
Awatar użytkownika
mem002
Posty: 89
Rejestracja: 27 gru 2019, 11:43

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: mem002 »

U mnie super sprawdził się EasyGo Optimo Air. Najlepsze w nim jest to, że spacerówka ma przekładane siedzisko, co nam było potrzebne. Nie mogę złego słowa powiedzieć także o jakości wykonania wózka. Wisienką na torcie jest tak atrakcyjna cena. Polecam - u mnie to był świetny wybór.
wózek34

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: wózek34 »

Stalowe wózki inwalidzkie z dofinansowaniem na tej stronie Wózek inwalidzki elektryczny kupić można wózek aktywny pozycjonujący. Bardzo na plus jest to że łatwo dostosowuje się do częstych zmiany pozycji osoby użytkującej. Konfigurowalne elementy któ®e są w tym wózku pozwalają na indywidualne ustawienie do odpowiedniego ciała. Polecam bardzo.
Miśka52

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: Miśka52 »

Jest ich całkiem sporo na polskim rynku, jednak mało który faktycznie posłuży do końca wózkowania. Ja zdecydowałam się na EasyGo Virage Ecco, który nastawiony jest przede wszystkim na praktyczną spacerówkę, ale zarówno spacerówka jak i gondola są bezpieczne i wygodne.
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: dylewska »

Sporo różnych modeli wózków widziałam w sklepie ale zdecydowałam się na x-landera którego zamówiłam online na próbę. Tam w gondoli dziecko miało luz a rama i siedzisko spacerowe wydało mi się najbardziej solidne. Zwracałam na to uwagę bo wózek będę użytkować głównie na niezbyt równym terenie
Ryśka

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: Ryśka »

Wózek wielofunkcyjny to bardzo dobra i praktyczna rzecz. Ale nie skupiam się tylko i wyłącznie na wózku bo jednak dużo innych rzeczy także będzie mi potrzebnych. I tak szperając w internecie natrafiłam na ten sklep https://tulisie.pl/pieluchy-wielorazowe z pieluchami wielorazowymi. Także myślę, że taki mały zapas tych pieluszek sobie kupię. A Wy kupowaliście może dla swoich dzieci takie pieluchy wielorazowe?
iguśka889

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: iguśka889 »

Witam,zalezy mi bardzo na doborze wózka. Chciałabym,by wózek był wielofunkcyjny. Obecnie szperam po forach,bo niedługo rodzę i szykujemy rzeczy oraz pokoik. https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/wozk ... cyjne.html Co o tym sądzicie? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami,pozdrawiam.
dżoasia

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: dżoasia »

Myślę, że zainteresuje Cię oferta poznańskiego sklepu Akord, który jest dystrybutorem produktów włoskiej marki Peg-Pérego. Można u nich kupić różne rodzaje wózków, w zależności od potrzeb i preferencji, a także foteliki, krzesełka i pozostałe akcesoria. Jeżeli potrzebujesz czegoś wielofunkcyjnego to może zwróć uwagę na ich zestawy, np. ten: https://www.pegperego-polska.com.pl/pro ... do_modular W takim zestawie znajduje się wszystko, co potrzebne maluszkowi i rodzicom. :)
moniś

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: moniś »

Według mnie, bardzo zadowolona byłabyś z EasyGo Opimo Air. Spełnia wszystkie Twoje oczekiwania i można go niedrogo kupić. Sama zdecydowałam się właśnie na ten model wózka i muszę przyznać, że jest naprawdę bardzo solidnie wykonany i zdecydowanie wart uwagi.
zośka

Re: wózek wielofunkcyjny

Post autor: zośka »

Szczerze mówiąc zanim kupiłam wózek to bardzo dużo recenzji czytałam w necie no i filmiki na youtube obejrzałam, o blogach parentingowych nie wspomnę. Moim zdaniem najlepiej wypadł x-lander na tle innych wózków, ma najlepszy stosunek jakości do ceny :)
ODPOWIEDZ