wyburzenia

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
olafiński

wyburzenia

Post autor: olafiński »

dobra firma wyburzeniowa ze Śląska godna polecenia to...?
Kić99

Re: wyburzenia

Post autor: Kić99 »

Generalnie nie tylko wykonawca się liczy, ale również firmy współpracujące, na przykład dostarczające kontenery budowlane na gruz. Zerknijcie tu sobie na ofertę firmy https://ekoraff.pl/. Mogą dostarczyć nawet większą ilość kontenerów, róznej pojemności. Taka współpraca jest zdecydowanie najbardziej atrakcyjna
Awatar użytkownika
Rozalka
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2019, 14:11

Re: wyburzenia

Post autor: Rozalka »

Nie znam firm ze Śląska, ale wiele dobrych opinii czytałam o nich http://pg-wyburzenia.pl/wyburzanie-budy ... wiaduktow/ . Podobno zajmują się wyburzaniem budynków, ale też na początku pomagają z dokumentacją oraz pozwoleniami na rozbiórkę. Po pracach zajmują się także odpadami, a wszystko zgodnie z obowiązującymi normami, żeby odpady nie szkodziły środowisku.
Awatar użytkownika
Adi3883
Posty: 23
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:58

Re: wyburzenia

Post autor: Adi3883 »

Jeśli chodzi o fachowców od rozbiórek, to zdecydowanie firma https://www.wyburzeniarozbiorkigniezno.com/ nie ma sobie równych. Byłem pod ogromnym wrażeniem ich szybkości działania, a także sprawnego uprzątnięcia terenu po wykonaniu zadania. Ceny usług mają niewygórowane, a oferują naprawdę profesjonalne podejście do klienta z uśmiechem i życzliwością.
czosnekwrgł

Re: wyburzenia

Post autor: czosnekwrgł »

Jak ma być wykonane bardzo prędkie wyburzenie to zgłaszajcie się do http://www.wlodekdrozdz.com/uslugi.php . Mieliśmy spory kłopot z budynkiem na działce, ale po tym już ani śladu. Kłopot zlikwidowali w mgnieniu oka a my nie mamy absolutnie powodów do narzekań. Zadanie zrealizowane na 5+ , działka pusta!
różak

Re: wyburzenia

Post autor: różak »

Znalezienie stosownej ekipy od wyburzenia było wyzwaniem, ale w końcu się udało - realizację tego zadania powierzyliśmy https://posadzkipomorskie.com.pl/prace-ziemne/ . Świetnie są przygotowani do takich prac, sprzętu im nie brakuje co z resztą było widać. A po budynku ani śladu! Tym sposobem po ogarnięciu terenu przystąpiliśmy do stawiania nowego budynku.
Awatar użytkownika
Gatito
Posty: 245
Rejestracja: 05 lip 2019, 11:49

Re: wyburzenia

Post autor: Gatito »

Przeprowadzanie takiego rodzaju operacji może być przeprowadzane tylko przez specjalistów, którzy mają odpowiednie zezwolenia. Ważne jest także odpowiednie wyposażenie, które pozwoli na wykonanie tej pracy. Jednym z narzędzi mogą być przyrządy pomiarowe, które należy poddawać regularnemu wzorcowaniu. W wielu przypadkach precyzyjne pomiary są niezbędne.
choć

Re: wyburzenia

Post autor: choć »

Mogę sobie tylko wyobrazić ile po wyburzeniu będziecie mieli gruzu do sprzątnięcia. My wyburzaliśmy tylko dwie ściany i gruzu było pełno. Do niego wynajęliśmy kontenery, z firmy Eko-Wtór z Bożanowa https://www.eko-wtorzarow.pl/oferta/wyn ... kontenerow . Ich oferta jest szeroka, mają atrakcyjne ceny, znają się na tym, co robią, kontenery bez problemu przywieźli nam na czas, zabrali je po wszystkim oraz zutylizowali odpady.
Marcinełk

Re: wyburzenia

Post autor: Marcinełk »

Po wyburzeniu jest od groma gruzu, warto przed rozpoczęciem zamówić kontener na gruz oraz inne odpady, ułatwi to późniejsze sprzątanie :) Możesz zobaczyć cennik oraz ofertę ze strony https://www.klin.waw.pl/

_________________________________________________________________________
Awatar użytkownika
Henry
Posty: 14
Rejestracja: 24 lis 2019, 14:51

Re: wyburzenia

Post autor: Henry »

Kiedy macie już działkę pod wymarzony dom, polecam rozejrzeć się za projektem...
W tym temacie pomogą Wam projektanci z MG Projekt
Mogę polecić przyjrzenie się temu projektowi https://www.mgprojekt.com.pl/sensowny-4
Jest dostępny w kilku wariantach i na każdą kieszeń!
ginamó

Re: wyburzenia

Post autor: ginamó »

Wyburzenia budynku najrozsądniej było powierzyć specjalistom. Z tej okazji postanowiłem o odezwaniu się do https://www.kraz.com.pl/oferta/wyburzenia-i-rozbiorki , mocno na tym zyskaliśmy. Zaczęło się od rozbiórki, skończyło na wyburzeniu - a zaczęło od rozbiórki.
móranowski

Re: wyburzenia

Post autor: móranowski »

Nie tylko wyburzenia, ale wszelkie prace ziemne zrealizowali dla nas https://www.aqua-neko.pl/oferta . Podeszli w fachowy i rzetelny sposób do tematu dzieki czemu dzialka w mgnieniu oka nadawala sie do ponownej eksploracji i zamieszkania. Na niej wybudowalismy nasz nowy dom.
dexterZyś

Re: wyburzenia

Post autor: dexterZyś »

olafiński pisze: dobra firma wyburzeniowa ze Śląska godna polecenia to...?
Na Śląsku polecam Ci firmę budowlaną Wojciechowski-Bud z Koziegłów: https://www.wojciechowski-bud.pl/oferta/wyburzenia Zajmują się kompleksową budową domów, w tym właśnie wyburzaniem i rozbiórkami starych budynków. Sam z nimi współpracowałem, gdy robiliśmy remont u moich dziadków, więc wiem, że są bardzo dokładni w pracy i przeprowadzają wyburzenie w możliwie najbezpieczniejszy sposób.
Kaśko99

Re: wyburzenia

Post autor: Kaśko99 »

Jeżeli chodzi o wywóz gruzu, odpadów budowlanych itd to ja polecam firmę https://ekoraff.pl/. Mają kontenery różnej pojemności, więc dopasujemy dla siebie wszystko. Terminy krótkie, ceny normalne. Obsługa klienta jak najbardziej na poziomie. Można spokojnie z budowy wyrzucić wszystkie odpady
Szczygieł

Re: wyburzenia

Post autor: Szczygieł »

Stawiam obecnie halę pod zakład tapicerski i stolarnie, ale przed tym musiałem wyburzyć budynki pamiętające jeszcze głęboką komunę. Zatrudniłem do tego firmę TAURUS, która specjalizuje się w pracach ziemnych i rozbiórkowych. Jestem bardzo zadowolony, bo Panowie byli terminowi, swoją robotę wykonali idealnie zgodnie z BHP i nie zniszczyli sąsiadujących obiektów, a także wzięli małe pieniądze. Wszystko wykonywali nowoczesnymi maszynami. Macie tutaj link, aby dowiedzieć się więcej https://www.roboty-ziemne.com/oferta/wyburzenia Ja polecam zdecydowanie tę firmę
darń

Re: wyburzenia

Post autor: darń »

Marcinełk pisze: Po wyburzeniu jest od groma gruzu, warto przed rozpoczęciem zamówić kontener na gruz oraz inne odpady, ułatwi to późniejsze sprzątanie :)
_________________________________________________________________________
My zamówiliśmy kilka kontenerów, bo jednak gruzu było faktycznie dużo. Wszystkie od firmy SAWO Gruz https://www.sawogruz.pl/wywoz-gruzu/ w Zgierzu. To rzetelna firma, profesjonalnie podeszli do zlecenia i wykonali je bez najmniejszego problemu. Po wszystkim zabrali kontenery i zutylizowali odpady. Cenowo wyszło naprawdę korzystnie, jest to firma godna polecenia, warto korzystać z ich usług.
kamówa

Re: wyburzenia

Post autor: kamówa »

Zrealizowanie tych projektów woleliśmy powierzyć doświadczonym i zaufanym specjalistom. Ogromnej pomocy udzielili http://www.rozbiorkidobicki.pl/oferta podchodząc do tego tematu w sposób niezmiernie profesjonalny. Wraz z wyburzeniami całkowicie odpowiedziały one moim wymaganiom, działka w końcu jest pusta i nadaje się pod nową budowę!
karkówka

Re: wyburzenia

Post autor: karkówka »

Wyburzenia i rozbiórki do łatwych zadań nie należą. Dlatego odezwanie się do https://www.kraz.com.pl/oferta/wyburzenia-i-rozbiorki miało na tym polu ogromne znaczenie. Szybko pozbyli się dla nas tego paskudnego kłopotu a był on niestety zbyt spory. Ich usługi już jakiś czas temu polecił mi znajomy i kompletnie się nie mylił.

firmy z iso 14001
tyśn

Re: wyburzenia

Post autor: tyśn »

U nas wyburzeniem całego budynku zajęła się firma JAWALL https://www.jawall-rozbiorki.pl/oferta/ ... e-budynkow ze Zduńskiej Woli. Wiedzieliśmy, że są rzetelni, bo u mojego brata wyburzali dwie ściany w domu i zrobili to całkowicie bezpiecznie, w dobrej cenie i profesjonalnie. U nas było podobnie, to kompetentni fachowcy, mają doświadczenie i korzystne stawki cenowe. To firma godna polecenia, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.
ginamó

Re: wyburzenia

Post autor: ginamó »

Kłopot z wyburzeniami już za nami. Zrealizowane przez http://artimex.pl/our-services/ okazały się strzałem w 10. To po zrealizowaniu tych usług mogliśmy dopiero przejść do kolejnego etapu budowy. Powierzone zadanie zrealizowali faktycznie sprawnie i należycie, także polecam skupić się na tym aspekcie!
sómbris

Re: wyburzenia

Post autor: sómbris »

Jeżeli wzięliście się za wyburzanie to na pewno musicie rozejrzeć się za firmą, która zajmuje się wywożeniem gruzu. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.zaranek-transport.pl/ Sam korzystałem ostatnio z ich usług i mogę powiedzieć że działają bardzo sprawnie.
Błażżko

Re: wyburzenia

Post autor: Błażżko »

Ja kontenery na gruz oraz inne odpady budowlane zamawiam w https://ekoraff.pl/wynajem-kontenera-na ... budowlane/. Firma jest OK, ma dużo doświadczenia, odpowiednie zaplecze techniczne, kontenery podstawia na określony, długi czas, więc spokojnie zdążymy wszystko wyrzucic i będziemy mogli po prostu odpowiednio dalej sobie budować
tako

Re: wyburzenia

Post autor: tako »

Tak, to już jest, że jak się burzy stary budynek, to odpadów z niego jest niesamowicie dużo. Cały ten gruz trzeba sprzątnąć i zutylizować. My się schytrzeliśmy i wynajęliśmy sobie kilka kontenerów na gruz z firmy Lekaro https://lekaro.pl/kontakt/ w Wiązownie. Firma ma szeroki zakres i zasięg usług, obsługują między innymi miasto Warszawę. To rzetelni specjaliści z doświadczeniem, nie tylko wypożyczają kontenery, ale także zajmują się późniejszą ich zawartością w odpowiedni sposób. Mogę ich śmiało polecić.
Ewtrans

Re: wyburzenia

Post autor: Ewtrans »

Nie będę podszywać się pod Klientów i pisać zachwalających opinii (prawdziwych opinii o naszej firmie jest w Internecie wiele). Jeśli poszukujesz firmy w Warszawie lub okolicy do rozbiórki budynku zapraszam na naszą stronę https://ewtrans.pl/. Przygotujemy dokumentację wyburzeniową, załatwimy pozwolenie na rozbiórkę, wyburzymy budynek, wywieziemy i utylizujemy odpady, uporządkujemy teren. Działamy kompleksowo, Klient w ten sposób nie musi biegać za papierkami, załatwiać kierownika budowy, itp, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze. Wykonujemy też roboty ziemne, dlatego jeśli planujesz budowę nowego obiektu zrealizujemy również roboty ziemne, wykop pod fundamenty, zasypki z zagęszczeniem, niwelację terenu.
ODPOWIEDZ