wypadek samochodowy

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Mróz

wypadek samochodowy

Post autor: Mróz »

Brałam udział w wypadku samochodowym i nie mogę doprosić się odszkodowania. Czy jakiś prawnik mógłby mi w tym pomóc? Gdzie takiego znajdę? Jestem poszkodowaną w tym wypadku, nie jestem jego sprawdzą a sprawa ciągnie się i ciągnie. Ubezpieczyciel zwleka z wypłatą pieniędzy. Poleci ktoś jakiegoś prawnika?
tołka

Re: wypadek samochodowy

Post autor: tołka »

Przykro mi z powodu sytuacji, rzeczywiście dobrze byłoby się udać do radcy prawnego. Ja najczęściej poszukuje pomocy w kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Jeśli mieszkacie gdzieś w pobliżu Łodzi to uważam, że warto wybrać się w wolny dzień na konsultacje, zobrazują jak oni to wszystko widzą, myślę że problemu z obroną nie będzie.
Józef

Re: wypadek samochodowy

Post autor: Józef »

Polecam mecenasa Pawła Odoleckiego - http://adwokatodolecki.elk.pl/. Jego kancelaria pomoże ci nie tylko złożyć pozew i wszystkim się kompleksowo zajmie. Mecenas Odolecki pomagał mi przy sprawie o zapłatę odszkodowanie. Bardzo profesjonalnie wszystko załatwił, z pełnym zaangażowaniem. Jest otwarty na klienta, wszystko dobrze tłumaczy, przedstawia różne rozwiązania.
Baśka90

Re: wypadek samochodowy

Post autor: Baśka90 »

Bardzo Ci współczuję. Wiem co przeżywasz, ponieważ także niedawno brałam udział w stłuczce samochodowej. Na szczęście nic nikomu się nie stało, a z ubezpieczeniem nie miałam żadnych problemów. Naprawą mojego pojazdu zajęli się pracownicy warsztatu: https://www.morag-centrum.com.pl. Otrzymałam tam także auto zastępcze, dzięki któremu byłam w stanie dojeżdżać do pracy.
Awatar użytkownika
Gatito
Posty: 245
Rejestracja: 05 lip 2019, 11:49

Re: wypadek samochodowy

Post autor: Gatito »

Po kolizji warto też pomyśleć nad sprzedaniem samochodu na części. Niektóre z nich są warte całkiem sporo i najlepszym przykładem jest tutaj katalizator. Ceny poszczególnych modeli można znaleźć na stronie https://unimetalrecycling.pl/katalog/. To często o wiele lepsze rozwiązanie niż sprzedaż kompletnego auta.
tośka

Re: wypadek samochodowy

Post autor: tośka »

W takiej sytuacji należy skontaktować się z profesjonalną kancelarią prawną. Ja korzystałam z usług jakimi są Porady prawne online i powiem wam, że jest to o wiele lepsza opcja niż zwykła tradycyjna konsultacja. Tutaj można wszystko szybko załatwić bez wychodzenia z domu
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: wypadek samochodowy

Post autor: Dzony82 »

Niestety ucieczka z miejsca wypadku na terenie Wielkiej Brytanii nie jest zaliczana do wyjątków. Zdarza się to stosunkowo często, a powodów może być wiele. Najczęściej wynika to z braku ważnego obowiązkowego ubezpieczenia pojazdu, choć zdarza się, że kierowca, który spowodował wypadek, po prostu wpada w panikę i ucieka bez żadnego konkretnego powodu. Niezależnie jednak od powodu takiego działania, niesie ono za sobą poważne konsekwencje prawne. Jeśli ktoś miał podobną sytuację to warto odwiedzić stronę https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... -wiedziec/ by dowiedzieć się więcej na ten temat. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ