Wywóz odpadów

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
cruz4
Posty: 19
Rejestracja: 06 cze 2020, 10:41

Wywóz odpadów

Post autor: cruz4 »

Jak wywozić odpady? Jak je przechowywać?

projektant wnętrz toruń
Awatar użytkownika
helena27
Posty: 8
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:26
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Wywóz odpadów

Post autor: helena27 »

Najbezpieczniejszym sposobem na zapobieganie zagrożeniom związanym z odpadami niebezpiecznymi jest ich odpowiednie składowanie w pojemnikach na odpady https://ekomed-go.pl/. Ponadto, kontenery na materiały niebezpieczne muszą być umiejscowione z dala od dróg ewakuacyjnych oraz ich bezpośredniego otoczenia.
Awatar użytkownika
Ziemniak
Posty: 20
Rejestracja: 03 mar 2020, 13:46

Re: Wywóz odpadów

Post autor: Ziemniak »

To zależy, jeśli chodzi o odpady takie komunalne, to normalnie odbiera to firma w wybrany dzień tygodnia. A jeśli mówimy o specjalnych odpadach - gruz, jakieś odpady niebezpieczne itp. to mój ojciec np. korzystał ostatnio z usług http://korona-odpady.pl/oferta/ przywieźli mu pod dom kontener a kiedy go załadował, bez problemu odebrali. Szybko i sprawnie, bardzo kontaktowa ekipa, dopasowali się do terminów, które najbardziej odpowiadały ojcu :)
Awatar użytkownika
serce
Posty: 66
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:08

Re: Wywóz odpadów

Post autor: serce »

Jeśli chodzi o odpady w firmie to najlepiej skorzystać z pomocy kogoś, kto wywiezie odpady. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej na temat tej firmy. Znajduje się w Poznaniu i w ofercie ma niszczenie dokumentów, skup elektrośmieci, odbiór elektrośmieci, wywóz mebli. To ważne by nie zanieczyszczać środowiska i pozbywać się śmieci w odpowiedni sposób.
Awatar użytkownika
włóczykij13
Posty: 172
Rejestracja: 31 mar 2020, 11:36

Re: Wywóz odpadów

Post autor: włóczykij13 »

Odpadów produkujemy dosyć sporo, dlatego zawiązanie współpracy z firmą odpowiedzialną za te zadanie było obowiązkowe. Zadanie te powierzyłem ekipie https://selectbud.pl/ , która wykonała kawał solidnej roboty.
Awatar użytkownika
aletta
Posty: 216
Rejestracja: 26 sie 2019, 8:54

Re: Wywóz odpadów

Post autor: aletta »

Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina i rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się wywożeniem odpadów to polecam wam skontaktować się z http://jumar.info.pl/ Sam korzystam z ich usług i mogę powiedzieć że działają bardzo sprawnie i mają całkiem niezłe ceny. Warto się do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
piomer123
Posty: 41
Rejestracja: 25 lut 2020, 17:09

Re: Wywóz odpadów

Post autor: piomer123 »

Jeżeli chodzi o wywóz gruzu i innych odpadów powstałych na placu budowy i podczas remontów to najlepiej skorzystać z usług firmy, które oferuje kompleksowe usługi związane z wynajmem kontenerów oraz wywozem tego typu śmieci. Właśnie taką ofertę można znelźć na stronie https://www.klin.waw.pl/wywoz-gruzu.
Awatar użytkownika
ewe211
Posty: 149
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:21

Re: Wywóz odpadów

Post autor: ewe211 »

A o jakie konkretnie odpady chodzi? Masz jakieś konkretny rzeczy do wywiezienia czy raczej chodzi o codzienne odpady?

___
kontenery na gruz Warszawa
grażka90

Re: Wywóz odpadów

Post autor: grażka90 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w badania odpadow ? Zalezy mi na tym,aby do miejsca,w ktorym mam swoja niewielka fabrykę, nie mozna było się przyczepic. https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... a-odpadow/ Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam.
lómtirnis

Re: Wywóz odpadów

Post autor: lómtirnis »

Na odpadach można jeszcze zarobić. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Bydgoszczy to polecam wam zgłosić się do http://zakladobrotuzlomem.pl/ Firma ta zajmuje się skupowaniem złomu, makulatury i tworzyw sztucznych. Warto zdecydować się na współpracę z nimi.
Awatar użytkownika
kentka
Posty: 163
Rejestracja: 29 maja 2019, 19:50

Re: Wywóz odpadów

Post autor: kentka »

Ja korzystałam z wywóz gruzu http://tomgruz.pl która zajmuje się tym od lat. Są profesjonalistami, więc bardzo szybko wywiozą gruz z waszej posesji. Warto sprawdzić ich ofertę. Myśle że nie jest to jakiś kolosalny koszt najlepiej jak zadzwonisz do firmy i sie dopytasz
kioł

Re: Wywóz odpadów

Post autor: kioł »

Jeśli wśród waszych śmieci są elektrośmieci, pamiętajcie, że odwozi się je w specjalne miejsca! W Warszawie i w całym rejonie woj. mazowieckiego skupem elektrośmieci zajmuje się np. Ago Recykling - https://www.elektrosmieci.warszawa.pl/co-odbieramy - odbierają zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny od przedsiębiorców i instytucji, a następnie zajmują się jego profesjonalnym recyklingiem. Co dokładnie odbierają? Sprawdźcie na ich stronie!
Awatar użytkownika
marvin
Posty: 174
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:57

Re: Wywóz odpadów

Post autor: marvin »

W okolicy Łodzi sprawdzi wam się firma SAWO Recykling https://www.sawogruz.pl/wywoz-gruzu/ Firma świadczy kontenerowy wywóz gruzu oraz innych odpadów budowlanych i poremontowych, wywożą też odpady wielkogabarytowe (np. stare meble, kartony), odpady zielone czy ziemię. Firma ze wszystkim solidnie się uwija, ma rozsądne ceny i dobry kontakt z klientem.
mareekł

Re: Wywóz odpadów

Post autor: mareekł »

Dobra firma recyklingowa ze Szczecina specjalizująca się w zagospodarowaniu odpadów przemysłowych, w tym niebezpiecznych to Recykler https://recykler.szczecin.pl/oferta/odpady/ Od nas odbierają odpady w kontenerach i dobrze nam się z nimi współpracuje, solidni są i terminowi, cenowo zdecydowanie ok.
MarcelŻ34

Re: Wywóz odpadów

Post autor: MarcelŻ34 »

Jeżeli ktoś z was szuka firmę, która oferuję wywóz gruzu to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://ekoraff.pl/wynajem-kontenera-na ... budowlane/ . Zamawiałem kilka kontenerów od nich i powiem wam, że zawsze były podstawione na czas i firma oferuję tylko nowe, estetyczne i czyste kontenery.
sambó

Re: Wywóz odpadów

Post autor: sambó »

Znalezienie odpowiedniej firmy, która zajmuje się utylizacją odpadów jest ważne. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://ekomarmax.pl/ Jest to sprawdzona firma ze Szczecina, z której usług już wielokrotnie korzystałem. Oni działają bardzo sprawnie i mają całkiem niezłe ceny.
Grzesiekś

Re: Wywóz odpadów

Post autor: Grzesiekś »

Ja od dłuższego czasu korzystam z usług firmy http://ekojumir.pl/oferta. Zajmują się odbiorem oraz utylizacją odpadów budowlanych, przemysłowych i niebezpiecznych. Oferują atrakcyjne warunki współpracy, odbiór bezpośrednio z miejsca wskazanego przez klienta oraz szybką realizację zleceń.
ODPOWIEDZ