zamienniki do drukarki

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
bluberka
Posty: 29
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:25

zamienniki do drukarki

Post autor: bluberka »

Co myślicie o używaniu zamienników tuszy do drukarki?? Warto? Jakie marki zamienników lubicie?
Awatar użytkownika
petrova
Posty: 18
Rejestracja: 14 cze 2019, 10:45

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: petrova »

najlepsze według mnie zamienniki activejet, fajnei się na nich drukuje, są wydajne, można drukować jak na oryginałach bez obawy że cos będzie nie tak z jakością
Awatar użytkownika
bluberka
Posty: 29
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:25

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: bluberka »

kupiłam sobie te activejet na wypróbowanie, dzięki za polecenie, bardzo dobrze drukuja zero pasów, smug czy jakiegoś zacinania się, od razu je drukarka wykryła
Awatar użytkownika
irenee
Posty: 18
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:17

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: irenee »

A czy wiecie, może gdzie dostanę tusz hp 652 ? Może być nawet zamiennik? Byle było to coś sprawdzonego, wydajnego i w dobrej cenie. Gdzie ogólnie kupujecie tusze do swoich drukarek, bo ja często mam z tym problem.
Miłosz

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: Miłosz »

irenee pisze: A czy wiecie, może gdzie dostanę tusz hp 652 ? Może być nawet zamiennik? Byle było to coś sprawdzonego, wydajnego i w dobrej cenie. Gdzie ogólnie kupujecie tusze do swoich drukarek, bo ja często mam z tym problem.
Pod tym adresem kupisz oryginalne tusze do drukarek HP - https://ale.pl/1095-oryginalne-tusze-do-drukarek-hp. Nie kupuj zamienników, ponieważ często nie są warte złamanego grosza. Oryginał gwarantuje wydajność oraz jakość.
Joannsią10

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: Joannsią10 »

Najlepszej jakości zamienniki możesz znaleźć na tonerlublin.pl. Posiadają zamienniki do wszelkiego rodzaju drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Aby utrzymać urządzenie w dobrej kondycji, konieczne jest właściwe dobranie zamiennika. Polecam zajrzeć. Jeśli nie wiesz jaki, na pewno pomogą w doborze odpowiedniego produktu.
werłe

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: werłe »

irenee pisze: A czy wiecie, może gdzie dostanę tusz hp 652 ? Może być nawet zamiennik? Byle było to coś sprawdzonego, wydajnego i w dobrej cenie. Gdzie ogólnie kupujecie tusze do swoich drukarek, bo ja często mam z tym problem.
kupuję zazwyczaj na allegro, activejet bardzo szybko wypuszcza zamienniki do nowych modeli drukarek i można tanio drukować
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 235
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: elmo »

Jeśli chodzi o drukarki i zamienniki to trzeba według mnie z dystansem podchodzić. Cena może być niższa, ale co istotne to to, żeby nie stracić na jakości. Tak jak u mnie w firmie jest drukarka 3D to też dodatkowe elementy są potrzebne czy części 3D żeby drukarka spełniała swoje zadanie i była w pełni sprawna. Dla mnie ważna jest jakość bo ta przekłada się zawsze na efekt końcowy. Dlatego tak ważne jest to co wybieramy, kierowanie się tylko ceną to dla mnie zdecydowanie za mało. A tak nawiasem mówiąc super jest to drukowanie w 3D.
Zołek

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: Zołek »

Tutaj jak najbardziej polecam sprawdzić sklep online Dobre Tonery. Zdecydowanie z rozbudowaną ofertą propozycji, dobrymi cenami i jednocześnie pełnym wsparciem ze strony obsługi klienta. Ja korzystam i zdecydowanie nie mamy podstaw do narzekania. Pozdrawiam i oby u Was też tak świetnie się sprawdzili.
miśka03

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: miśka03 »

Wszystko zależy o jakiego rodzaju drukarkę chodzi. Co innego jeśli mówimy o takich do tradycyjnego drukowania, a co innego jeśli chodzi o drukowanie w trójwymiarowej przestrzeni. W tym drugim przypadku będą potrzebne dodatkowe akcesoria i wyposażenie. To co z pewnością będzie potrzebne to dysze wzmacniane do drukarek 3D ze stali nierdzewnej. Są konieczne przy materiałach o wysokich właściwościach ściernych przy których mosiężna dysza sobie nie poradzi. Wszelkie takie szczegóły są bardzo istotne.
ODPOWIEDZ