zdrowe tłuszcze

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
aśka

zdrowe tłuszcze

Post autor: aśka »

Cześć. Stosujecie zdrowe tłuszcze ? Ja właśnie zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i chciałam wyrzucić z diety szkodliwe oleje, ogólnie szkodliwe produkty. Zdrowe tłuszcze jakie tutaj zamawiam posiadają dużo właściwości zdrowotnych i nie są drogie ;) ;)
alką98

Re: zdrowe tłuszcze

Post autor: alką98 »

Tak zupełnie szczerze, to mi pomogła odpowiednia dieta z niewielką ilością tłuszczu. Obecnie mam dietetyczny catering i już po tygodniu zauważyłam, że jestem mniej opuchnięta i nie czuję się tak ociężale. Więc dieta ma ogromne znaczenie. Ale generalnie przed okresem waga, tak czy siak, troszkę wzrasta, nawet jeśli tego tłuszczu nie ma ;)
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: zdrowe tłuszcze

Post autor: kazna »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://bioconieco.pl/Krakersy-slone-przekaski-c1438
Grażyna11

Re: zdrowe tłuszcze

Post autor: Grażyna11 »

Faktycznie, to bardzo ważny aspekt. Chodzi w końcu o to, byście zawsze znajdowali jak najlepsze propozycje diet dla siebie. Ja mogę Wam podpowiedzieć, byście dzisiaj zainteresowali się przede wszystkim keto dieta. To bardzo ciekawa opcja pod kątem funkcjonowania na co dzień, więc warto mieć to na uwadze.
Reteńka

Re: zdrowe tłuszcze

Post autor: Reteńka »

Ja uważam, że od ciężkiego jedzenia pomocna może okazać się akurat dieta odchudzająca od SportFoodSoki to na pewno warto tutaj wymienić ofertę przygotowaną przez SportFoodSoki w przypadku których można liczyć na świeżość, różne opcje w zależności od ilości dni. Ja miesiac temu robiłam sobie odświezenie organizmu 3 Dni na pewno bez problemów wytrzymacie ;)
ODPOWIEDZ