Zdrowie

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Aklętka

Zdrowie

Post autor: Aklętka »

Witam, zapraszam serdecznie na moją stronę o zdrowiu. Znajdują się tam artykuły na temat urody, zdrowego żywienia, ogólnie pojęte zdrowia, ciąży i macierzyństwa. Znajdziesz tam artykuł na wszystkie te tematy oraz więcej. Witam, zapraszam serdecznie na moją stronę o zdrowiu. Znajdują się tam artykuły na temat urody, zdrowego żywienia, ogólnie pojęte zdrowia, ciąży i macierzyństwa. Znajdziesz tam artykuł na wszystkie te tematy oraz więcej. http://swiat-medycyny.pl
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Zdrowie

Post autor: kazna »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://www.wypadkiwpracy.co.pl
Awatar użytkownika
mimka
Posty: 164
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:34

Re: Zdrowie

Post autor: mimka »

Jeśli macie problem z podwyższonym cholesterolem, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.aptekagemini.pl/poradnik/zd ... olesterol/ . Macie tam bowiem namiar na ciekawy artykuł dotyczący sposobów na jego obniżenie. Warto je wypróbować, bo dzięki temu można sobie pomóc. Podwyższony cholesterol powoduje bowiem wiele chorób.
goliś

Re: Zdrowie

Post autor: goliś »

A zdecydowaliście się już na pakiet medyczny? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie zerknąć tutaj https://mediccentre.pl/pakiet-dla-seniora , przejrzeć oferty i poczytać. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Myślę, że jest to szczególnie dobra opcja dla seniorów.
Bożena

Re: Zdrowie

Post autor: Bożena »

To jednak dużo bardziej złożona kwestia. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że jeśli chodzi o kwestie związane z poprawą stanu Waszego zdrowia, to powinniście na pewno wykonywać regularne badania. Jeśli chodzi o kwestie cholesteroli, to przecież funkcjonuje cały czas rozróżnienie na te dobre i złe. Warto być tego świadomym.
Śliwka

Re: Zdrowie

Post autor: Śliwka »

Dobrym rozwiązaniem może być lampa bakteriobójcza https://oswietlenie-sklep.pl/lampy-bakt ... c-164.html. Unieszkodliwia ona drobnoustroje emitując promieniowanie ultrafioletowe i ozon. Można po zakończeniu pracy włączyć taką lampę, a następnego dnia mamy pewność, że przestrzeń jest bezpieczna. Teraz to już nie są drogie rzeczy, więc warto zainwestować.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Zdrowie

Post autor: kazna »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://presscontent.pl
Mirabelka_ś

Re: Zdrowie

Post autor: Mirabelka_ś »

Czy którąś z Was doświadczyła nadciśnienia tętniczego? Jak sobie z tym poradziłyście i jak przebiegała ciąża? Boję się, bo u mnie właśnie to podejrzewają. Ze statystyk wynika, że dotyka wąskiego grupy kobiet. Może znacie jakąś dedykowaną grupę? Na razie szukam informacji w internecie, a wpisów jest sporo, jak znaleziony ostatnio https://magazynkobiet.pl/nadcisnienie-t ... -wiedziec/. Będę wdzięczna za pomoc, bo się stresuje.
MarzenaŚ

Re: Zdrowie

Post autor: MarzenaŚ »

Czy badacie się regularnie , zdrowo się odżywiacie i uprawicie różne sporty ? - to ważne dla zdrowia. Są jednak sytuacje kiedy będziemy mogli sami pomóc sobie bądź swoim najbliższym. Trzeba jednak mieć czym i wiedzieć jak to zrobić. Katar to przypadłość , która często się zdarza nam ale głównie dzieciom. Czy znacie domowe sposoby na katar ? Jeśli nie to zachęcam do zapoznania się z nimi - z pewnością się przydadzą.
ODPOWIEDZ