zdrowy i biały uśmiech

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
jonezą

zdrowy i biały uśmiech

Post autor: jonezą »

Pod tym linkiem znajdziesz wyczerpujące informacje na ten temat http://www.krainazdrowegousmiechu.pl/implanty
KaśkaM

Re: zdrowy i biały uśmiech

Post autor: KaśkaM »

Biały i zdrowy uśmiech to marzenie nas wszystkich - to przecież normalne. Zdajmy sobie jednak sprawę z tego ,że z białym uśmiechem i zdrowymi zębami jeśli o nie nie zadbamy może być problem. Z polecenia trafiłam do warszawskiej kliniki DeClinic - https://www.declinic.pl/implanty-zebow- ... z-wiedziec .Tam spotkałam się z kompleksową obsługą stomatologiczną ale i propozycją implantu, który jak się okazało najlepiej wszczepić nawet w dniu usunięcia zęba. Pełen profesjonalizm.
aśd

Re: zdrowy i biały uśmiech

Post autor: aśd »

Zdrowy przede wszystkim, bo najpierw należy wyleczyć wszystkie zęby. Zdecydowanie polecam skorzystać z usług dentystów z przychodni New Dent na Nowowiejskiego w Lublinie. Ja chodzę tam od dłuższego czasu i nie mam na co narzekać, przyjmujący tam specjaliści są rzetelni, mają szeroki zakres usług, no i atrakcyjne ceny. Ja tam poleczyłam, co miałam, no i byłam też na wybielaniu zębów, które zostało przeprowadzone profesjonalnie, szybko, bezpiecznie i skutecznie, polecam.
jaką

Re: zdrowy i biały uśmiech

Post autor: jaką »

Uśmiech, czyli zęby, przede wszystkim musi być zdrowy. Ja miałam wiele problemów z zębami, a to przede wszystkim dlatego, że latami nie chodziłam do dentysty, co było moim błędem. A jak już poszłam, do przychodni Dental w Lublinie, to mój dentysta miał pełno roboty. Potrzebne było leczenie kanałowe, które oni profesjonalnie wykonują pod mikroskopem, a do tego zdecydowałam się na wykonanie u nich implantu zęba, który musiał być już usunięty (w znieczuleniu ogólnym). Implanty i protetyczny ząb zostały wykonane całkiem szybko, bez najmniejszego problemu, w atrakcyjnej cenie, polecam.
Portugał

Re: zdrowy i biały uśmiech

Post autor: Portugał »

najlepszy dentysta - http://www.implant-dent.pl/ chodze od lat i nigdy nie zamienie na żaden inny gabinet! Zawsze miałam problem z kolorem zębów, ale dzięki ciężkiej pracy pani doktor udało mi się uzyskać neiskazitelnie biau yśmiech. teraz tylko koltrole i pilnowanie, ale z tym już sobie poradzę :)
aśka1

Re: zdrowy i biały uśmiech

Post autor: aśka1 »

Regularne wizyty u dentysty to rzeczywiście podstawa sukcesu. W moim przypadku jest to ortodonta łódź: https://www.dentalpropolska.pl/leczenie/ortodoncja.html . Jestem bardzo zadowolona z indywidualnego podejścia do pacjenta. Dzięki wyborze odpowiedniego specjalisty mam ładne, proste zęby.
ODPOWIEDZ