Zlewozmywak granitowy

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
baśka7

Zlewozmywak granitowy

Post autor: baśka7 »

Zlewozmywak granitowy poszukiwany!!!! Przede wszystkim musi być wykonany z materiału bardzo wysokiej jakości i odpornego na zabrudzenia ( powód - moje ukochane dzieciaki :D )! Bardzo proszę o komentarze z poleceniami. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. :) Pozdrawiam was.
śniawka

Re: Zlewozmywak granitowy

Post autor: śniawka »

Moim zdaniem naprawdę warto wypróbować https://www.sklep-darfor.pl/pl/c/Zlewoz ... anitowe/59! :) Granitowy zlew doskonale wkomponuje się zarówno w klasyczną kuchnię, jak i w całkowicie nowoczesne wnętrze urządzone w minimalistycznym stylu. Nie mam mu nic do zarzucenia.
Awatar użytkownika
robertpolerski
Posty: 97
Rejestracja: 07 wrz 2020, 14:31

Re: Zlewozmywak granitowy

Post autor: robertpolerski »

baśka7 pisze: ↑16 mar 2021, 19:19 Zlewozmywak granitowy poszukiwany!!!! Przede wszystkim musi być wykonany z materiału bardzo wysokiej jakości i odpornego na zabrudzenia ( powód - moje ukochane dzieciaki :D )! Bardzo proszę o komentarze z poleceniami. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. :) Pozdrawiam was.
Polecam sprawdzić coś dla siebie na tej stronie http://maps.google.lk/url?q=http://agdchrosciel.pl/. Dużo o AGD i akcesoriach kuchennych.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Zlewozmywak granitowy

Post autor: Dziewczyna »

A skoro już jesteśmy przy takich tematach, to jak Wam się podobają zlewozmywaki granitowe od firmy Brenor, dostępne w ofercie na stronie internetowej https://brenor.pl/? Moim zdaniem prezentują się one naprawdę dobrze, a przy tym są trwałe, wytrzymałe i odporne. A Wy co o nich sądzicie?
ODPOWIEDZ