znaki drogowe

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
oleś

znaki drogowe

Post autor: oleś »

gdzie najlepszy producent?
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: znaki drogowe

Post autor: markos »

Ja znam dobra firmę, sam niedawno z ich usług korzystałem. Mam na myśli ANDROS z Redy https://andros-reda.pl/ To producent, kupisz u nich nie tylko znaki drogowe, ale też akcesoria do oznakowań (m.in. farby, taśmy drogowe, szablony) i elementy architektury miejskiej. Maja dobrą, szeroka ofertę, także warto sobie ich sprawdzić. Tym bardziej, że cenowo jest na plus.
Awatar użytkownika
sarsa
Posty: 51
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:53

Re: znaki drogowe

Post autor: sarsa »

W celu zamówienia takich znaków najlepiej zgłosić się bezpośrednio do producenta. Bardzo dobrą ofertę ma producent znaków drogowych Szczecin Drogmal: http://drogmal.pl/ . Polecam się zainteresować, z pewnością sprostają Waszym oczekiwaniom oraz wymaganiom.
Paawełł

Re: znaki drogowe

Post autor: Paawełł »

Zawsze najlepiej zamawiać u producenta. Jeśli chodzi o elementy drogowe sklep ZPED ma duży wybór https://zped.com.pl/sklep/. Najważniejsze, że na wszystko mają certyfikaty i dobre ceny. My kupujemy w ilości hurtowej na potrzeby robót drogowych. Jednak spokojnie można kupować także na sztuki.
Tyś

Re: znaki drogowe

Post autor: Tyś »

Jeżeli poszukujecie znaków drogowych lub produktów ściśle związanych z branżą drogową, czy budowlaną lub magazynową, to polecam wam wszystkim ofertę firmy: http://DROGOWE.COM.PL. Firma, w której znajdziecie wszystkie potrzebne produkty. Polecam wam sprawdzić, co i jak.
Aśka_11

Re: znaki drogowe

Post autor: Aśka_11 »

Szukam firmy, która posiada w ofercie bariera u-11a i bariery odgradzające. Zależy mi na wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Niedawno znalazłam Zakład Produkcji Elementów Drogowych Oborniki. Czy ktoś z was robił w tym miejscu zakupy? https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... owe-u-11a/

wdrożenie iso
Małgosia

Re: znaki drogowe

Post autor: Małgosia »

Ostatnio wyposażałam cały mój magazyn w odboje stalowe i barierki więc skorzystałam z oferty firmy Kamar Projekt. Doradzili mi i pomogli dobrać cały asortyment więc zaoszczędziłam mnóstwo czasu. Także proponuję się z nimi skontaktować a na pewno Tobie pomogą.

certyfikaty iso wrocław
maciuśka

Re: znaki drogowe

Post autor: maciuśka »

Aśka_11 pisze: ↑09 cze 2021, 15:26 Szukam firmy, która posiada w ofercie bariera u-11a i bariery odgradzające. Zależy mi na wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Niedawno znalazłam Zakład Produkcji Elementów Drogowych Oborniki. Czy ktoś z was robił w tym miejscu zakupy? https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... owe-u-11a/
Tak, ja bardzo polecam to miejsce -https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... owe-u-11a/. Były mi potrzebne takie rzeczy jak między innymi bariera u-11a. Dotarło wszystko sprawnie, dobrej jakości. Ciężko czasem znaleźć takie rzeczy do kupienia no ale na szczęście tutaj jest wszystko OK
Nikuś89

Re: znaki drogowe

Post autor: Nikuś89 »

Zakład Produkcji Elementów Drogowych to certyfikowany producent elementów drogowych. W ofercie można znaleźć bariery drogowe, podstawy drogowe, różnego rodzaju słupki drogowe i inne elementy drogowe. Oferta dostępna na stronie https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... do-znakow/
kórtyna

Re: znaki drogowe

Post autor: kórtyna »

Znaki drogowe na dobre zagościły i pod naszą firmą. Zaproponowane przez https://www.znakbig.pl/oferta w pełni sprostały naszym wymogom, dlatego zalecałbym skupić się właśnie na ich ofercie. Być może i Ty znajdziesz tam coś dla siebie? Jestem absolutnym fanem takiej jakości!
Nikoś

Re: znaki drogowe

Post autor: Nikoś »

Częstym błędem kierowców jest mylenie zakazu zatrzymywania się z zakazem postoju. O ile pierwszy zakazuje każdego zatrzymania, o tyle drugi dopuszcza krótkotrwałe zatrzymanie bez opuszczania pojazdu. Aby uniknąć nieporozumień i niepotrzebnych mandatów, warto zapoznać się z artykułem na stronie https://motoss.pl/artykuly-motoryzacyjn ... zymywania/ i posiąść taką wiedzę.
ODPOWIEDZ