ZwCAD - Co sądzicie?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Ollis
Posty: 314
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:15

ZwCAD - Co sądzicie?

Post autor: Ollis »

Cześć,
Chciałbym zapytać Was czy może pracujecie na programie CAD, jeśli tak to co sądzicie. Warto się na niego "przesiąść" oraz jak kształtuje się temat nakładek? Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Tobin
Posty: 68
Rejestracja: 15 sty 2020, 14:53

Re: ZwCAD - Co sądzicie?

Post autor: Tobin »

Ja jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony do tego CAD-a :) Przede wszystkim jest to propozycja, która na tle konkurencji wyróżnia się wysoką jakością, stabilnością pracy, funkcjonalnością. Jednocześnie zapewniają szkolenia z obsługi i wsparcie techniczne, co do nakładek to osobiście z ZwTraffic oraz ZwGeo jestem pozytywnie zaskoczony.
Awatar użytkownika
Sobin
Posty: 11
Rejestracja: 22 sty 2020, 10:14

Re: ZwCAD - Co sądzicie?

Post autor: Sobin »

Słuszna podpowiedź, w mojej opinii także numer jeden jeśli chodzi o wybór CAD-a do przetestowania na pełnej darmowej wersji próbnej przez 30 dni. Jednocześnie profesjonalna obsługa i dodatkowy pakiet szkoleń po zakupie licencji.
Awatar użytkownika
RafałEk
Posty: 15
Rejestracja: 11 mar 2020, 8:24

Re: ZwCAD - Co sądzicie?

Post autor: RafałEk »

Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników, najlepiej będzie jeśli na spokojnie odwiedzisz sobie stronę ZwCAD 2019 https://www.zwcad.pl/zwcad-2019-opis-sk ... jalna.html gdzie będziecie przede wszystkim mogli liczyć na profesjonalne wsparcie obsługi, do tego możliwości rozbudowanej funkcjonalności oraz zestawu nakładek. Warto w wolnej chwili poczytać jakie zmiany wprowadzili i od razu na spokojnie pobierzecie sobie pełną wersję próbną na cały miesiąc :)
Awatar użytkownika
Ollis
Posty: 314
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:15

Re: ZwCAD - Co sądzicie?

Post autor: Ollis »

Ogromne dzięki za odpowiedzi! Na pewno dokładniej przyjrzę się ofercie przygotowanej przez ZwCAD i liczę, że podjęcie tej decyzji będzie zdecydowanie dobra opcją. Jednak wcześniej trzeba też go jednak przynajmniej ten miesiąc sprawdzić :)
Awatar użytkownika
Zee Firr
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2020, 11:01

Re: ZwCAD - Co sądzicie?

Post autor: Zee Firr »

Dobry Ale drogi. Jest wiele dobrych programów. Lecz dobrych i tanich niewiele. Spróbuj ActCAD. ActCAD 2020 Standard, Professional i BIM. Różnią się funkcjami. Są trzy wersje ceny zaczynają się od 450zł za ActCAD Standard z roczną licencją. Oprogramowanie na silniku intellicada tym samym co w ZwCAD. Więcej informacji na stronie https://actcad.pl lub na https://truecad.eu czy https://tanicad.pl. Dostępne wersje testowe. Przetestuj. I jeżeli stwierdzisz jak w reklamie że niema różnicy to po co przepłacać.
Beatta

Re: ZwCAD - Co sądzicie?

Post autor: Beatta »

W sumie ja takiego oprogramowania u siebie nie używam, ale jak najbardziej jestem zwolenniczką posiadania dobrych zabezpieczeń systemowych. Całkiem niedawno również czytałam na stronie https://www.thomas-it.pl/blog/porownani ... centow-utm porównanie producentów UTM i muszę przyznać, że warto jest znać te kwestie.
Śliwa515

Re: ZwCAD - Co sądzicie?

Post autor: Śliwa515 »

Rewelacyjne oprogramowanie, w którym nie ma rzeczy niemożliwych :) Osobiście polecam i zachęcam do przejrzenia strony, gdzie wszystko jest jasno opisane https://www.programy-cad.pl/. Jest wiele nakładek, więc wiele branży znajdzie coś dla siebie. Używam wiele lat i nigdy mnie nie zawiódł ;)
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 288
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: ZwCAD - Co sądzicie?

Post autor: kilobajt »

Niestety ja raczej nie korzystam z tego typu oprogramowania ale jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest to, aby wiedzieć kiedy skorzystać z doradztwa informatycznego. Nawet niedawno miałem okazję o tym przeczytać na stronie https://www.epuap.pl/kiedy-skorzystac-z ... atycznego/ i jestem przekonany, że jest to doskonałe rozwiązanie.
ODPOWIEDZ