paleta drewniana gdzie kupić?

Polecamy najlepsze strony, sklepy online, blogi, serwisy aukcyjne.
jaś2131

paleta drewniana gdzie kupić?

Post autor: jaś2131 »

Siema forumowicze! Musze wam polecić firme KAMPOL! Ich paleta drewniana jest mega dobrej jakości i idealnie nadaje się do transportu! Do tego KAMPOL realizuje swoje zamówienia bardzo szybko i sprawnie przez co każdy powinien skorzystać z ich usług! Pozdrawiam serdecznie i czekam na komentarze! Miłego wieczoru !
Ważniak

Re: paleta drewniana gdzie kupić?

Post autor: Ważniak »

Ja bardzo polecam palety produkowane przez firmę ML STARPAL z Kielc: https://starpal.pl/o-firmie/ która ma w ofercie różnorodne, powszechnie stosowane w transporcie i logistyce oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta palety i nadstawki. Robiąc u nich zamówienie, można liczyć na produkty najwyższej jakości, a w razie czego skorzystać też z ich skupu oraz opcji naprawy uszkodzonych modeli. Uważam, że każdy, kto się u nich zaopatrzy, będzie usatysfakcjonowany.
Rośka

Re: paleta drewniana gdzie kupić?

Post autor: Rośka »

U nas palety na magazyn wjeżdżają od tego producenta https://pakobud.com.pl/ W ofercie mają zreszta nie tylko palety typowe, ale i skrzyniopalety czy skrzynie ze sklejki. To na które zdecyduje się klient to juz tylko i wyłacznie jego broszka. Firma dopasuje wymiary palety do jego oczekiwań i to w umawianym terminie
Omiś

Re: paleta drewniana gdzie kupić?

Post autor: Omiś »

Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrego producenta palet to śmiało mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez http://saspalety.pl/ u których będziecie mogli znaleźć wszystko co potrzebne w zakresie palet drewnianych. Zapewniają wysoką wydajność, dobry stosunek jakości do ceny i co również ważne fachowe podejście do potrzeb klienta. Dlatego jak do tej pory po prostu super nam się współpracuje. Nie musimy się martwić o braki na magazynie, bo towar pakujemy i leci bezpiecznie do naszych klientów. Pozdrawiam serdecznie!
sambó

Re: paleta drewniana gdzie kupić?

Post autor: sambó »

Ja palety kupuję bezpośrednio u producenta palet. Polecam wam przyjrzeć się ofercie firmy https://www.paletypablo.pl/ Jest to sprawdzony producent palet przemysłowych, który posiada ich szeroki wybór i to w całkiem niezłych cenach. Warto zdecydować się na współpracę z nimi.
ODPOWIEDZ