Pieluchy i akcesoria Mommy Mouse

Polecamy najlepsze strony, sklepy online, blogi, serwisy aukcyjne.
Awatar użytkownika
Ramona1978
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2020, 1:32

Pieluchy i akcesoria Mommy Mouse

Post autor: Ramona1978 »

Cześć :) Jeśli chcecie zapewnić swojemu dziecku wygodę i komfort noszenia pieluszki, to zachęcam was do zapoznania się z ofertą firmy mommymouse.com.pl. Zajmują się produkcją ekologicznych pieluch wielorazowego użytku. Ich produkty są w pełni bezpieczne dla dziecka, a do tego miękkie i przyjemne w dotyku. Ja już dawno odeszłam od zwykłych pampersów, a jak to wygląda u was?
Awatar użytkownika
nabila
Posty: 136
Rejestracja: 05 mar 2020, 11:49

Re: Pieluchy i akcesoria Mommy Mouse

Post autor: nabila »

Nie chciałoby mi się tego prać ;)
Awatar użytkownika
Ingend
Posty: 38
Rejestracja: 30 gru 2019, 22:31

Re: Pieluchy i akcesoria Mommy Mouse

Post autor: Ingend »

Jeśli chodzi o dobrej jakości i niedrogie pieluczy, to z tego co widze można je bez problemu kupić tutaj https://rodzinaeko.pl/tetra . W sklepie ogólnie jest bardzo ciekawa oferta tego typu produktów i do tego korzystne ceny, więc chyba warto do nich zajrzeć
Awatar użytkownika
greta
Posty: 173
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:55

Re: Pieluchy i akcesoria Mommy Mouse

Post autor: greta »

Widziałam, że pieluchy wielorazowe są coraz popularniejsze. Nie dziwi mnie to, bo to bardzo ekologiczne rozwiązanie. Bardzo szeroki asortyment takich pieluszek znajdziecie w sklepie Tulisie.pl. Oferują różne marki Bamboolik, Totsbots, Smart Bottoms, Sensillo oraz Close Parent. Jest w czym wybierać. A w Tulisie warto robić zakupy, bo sklep przekazuje część pieniędzy z każdej transakcji na rzecz dzieci chorych i potrzebujących,
ODPOWIEDZ