Śruby

Polecamy najlepsze strony, sklepy online, blogi, serwisy aukcyjne.
Awatar użytkownika
cruz4
Posty: 19
Rejestracja: 06 cze 2020, 10:41

Śruby

Post autor: cruz4 »

Jakie znacie zakłady zajmujące się sprzedażą śrub do przemysłu ciśnieniowego?
Awatar użytkownika
deja51
Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2020, 13:37
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Śruby

Post autor: deja51 »

Możesz sprawdzić ofertę producenta śrub bielsko https://kraftland.pl/oferta/sruby/, który rozszerzył swoją działalność o te usługi. Śruby wykonywane są z materiałów wysokiej jakości w standardowym i niestandardowym wymiarze oraz kształcie. Dobrze dobrane śruby są kluczowym elementem praktycznie we wszystkich konstrukcjach.
óntan

Re: Śruby

Post autor: óntan »

Szeroki wybór śrub, nakrętek, podkładek, nitów, pierścieni i innych wyrobów tego typu najdziecie w ofercie firmy https://www.torus-sruby-slask.pl/ Sam od dawna regularnie się u nich zaopatruję i wiem że można na nich w pełni polegać. Wam też polecam się do nich zgłosić.
hiczungł

Re: Śruby

Post autor: hiczungł »

Śruby zamawialiśmy prosto od www.wes.net.pl . I był to znakomity pomysł, gdyż do dyspozycji otrzymaliśmy znakomitą i niezastąpioną jakość - i tego było nam trzeba.
bómrus

Re: Śruby

Post autor: bómrus »

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią firmą, która zajmuje się sprzedażą śrub i innych wyrobów metalowych tego typu to polecam wam zajrzeć na stronę https://sruby24.pl/ Jest to świetny sklep internetowy, w którym sam od dawna się zaopatruję. Wy też na pewno znajdziecie tam coś dla siebie.
Mikołaj

Re: Śruby

Post autor: Mikołaj »

Niezależnie od firmy należy zwrócić uwagę na jakość metalu. Na etapie wątku, bo też jest inaczej. To są najważniejsze rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, przede wszystkim jakość, więc radzę nie martwić się o wybór firmy. Niewiele firm obecnie nie działa w tym zakresie.
ODPOWIEDZ