Czy taki pierścionek nie będzie za skromny?

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Grzegorz Krępy

Czy taki pierścionek nie będzie za skromny?

Post autor: Grzegorz Krępy »

Nie mam się kogo poradzić, a chcę w te święta poprosić dziewczynę żeby za mnie wyszła no i oczywiście pierścionek musi być :)
Nie mam niestety nieograniczonego budżetu dlatego zaplanowałem wydanie max. 3 tysiący. Jak patrzyłem na diamenty to w tej kwocie są mikroskopijne :(
Odkryłem ten właśnie pierścionek z tanzanitem https://laru.pl/pierscionki/91-pierscio ... 6-ct-.html i tu kamień jest zdecydowanie większy, ale czy taki się nadaje na zaręczynowy?
Śnieżka

Re: Czy taki pierścionek nie będzie za skromny?

Post autor: Śnieżka »

Jak kocha, to rozmiar kamienia nie ma znaczenia. Mam nadzieję, że trafiłeś w jej gust. I dziś jesteście już szczęśliwym narzeczeństwem. A jeśli chodzi o ładne i niedrogie pierścionki zaręczynowe, to polecam zerknąć na ofertę https://www.karkosik.pl/380-pierscionki-zareczynowe .
Kaśka36

Re: Czy taki pierścionek nie będzie za skromny?

Post autor: Kaśka36 »

Niektóre kobiety wolą skromne i mniej rzucające się w oczy pierścionki zaręczynowe. Wszystko zależy od stylu Twojej ukochanej. Należy też pamiętać, że sam pierścionek to nie wszystko i jeżeli nie masz budżetu na bardzo drogi pierścionek, to nie koniec świata.
PaulinaŚ

Re: Czy taki pierścionek nie będzie za skromny?

Post autor: PaulinaŚ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z tym artykułem https://www.metalopedia.pl/artykul/jak- ... owy-113220. W tym artykule dowiemy się jaki wybrać kamień, jaka jest dana symbolika kamienia i tym podobne. Moim zdaniem artykuł bardzo pomocny.
ODPOWIEDZ