Funkcjonalny fotelik dla dziecka

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
arnolda1989
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2021, 13:31

Funkcjonalny fotelik dla dziecka

Post autor: arnolda1989 »

Cześć! Szukam osób, które mają za sobą kupno fotelika samochodowego. Otóż zainteresowały mnie obrotowe foteliki samochodowe i słyszałam też, że są naprawdę funkcjonalne. Ważne jest dla mnie to, żeby były w pełni bezpieczne i proste w obsłudze. Wiecie na ich temat coś, co warto wiedzieć? Polecacie w ogóle taki typ fotelika?
Konował

Re: Funkcjonalny fotelik dla dziecka

Post autor: Konował »

Wszystko tak naprawdę zależy od wieku i wagi dziecka. I tak do końca nie wierz w to, co mówią sprzedawcy. Wielu jest takich, którzy polecają produkty, które w testach wypadają średnio. Poczytaj sobie o tej sytuacji: https://www.auto-swiat.pl/porady/eksplo ... ji/hs2jrjm. Sytuacja niejasna. I jak widać nawet doskonałe prawie że wyniki testów Smart Kid Belt nie powodują zmniejszenia negatywnych wypowiedzi z branży. Dlaczego? Pewnie chodzi o zyski.
Jutyśka

Re: Funkcjonalny fotelik dla dziecka

Post autor: Jutyśka »

Ja jestem świeżo po zakupie fotelika dla noworodka. Wybraliśmy z mężem sklep: https://mamaija.pl/foteliki-samochodowe ... -0-13.html . Postawiliśmy na markę Cybex, podobno jest jedną z lepszych. Zastanawiam się tylko czy do takiego fotelika mogę dokupić adaptery do wózka i bezpiecznie wozić w nim dziecko na krótkich dystansach, na przykład na zakupach.
ODPOWIEDZ