Jaki dom opieki w Łodzi?

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
odon78
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2019, 12:57

Jaki dom opieki w Łodzi?

Post autor: odon78 »

Witam. Jaki dom seniora w Łodzi ma najlepszą ofertę i warunki? Poszukuję tylko sprawdzonych i zaufanych placówek.
Awatar użytkownika
roch_78
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2019, 10:56

Re: Jaki dom opieki w Łodzi?

Post autor: roch_78 »

Moim zdaniem powinieneś przyjrzeć się ofercie https://www.familia.lodz.pl/. Zapewniają całodobową opiekę, organizują zajęcia rehabilitacyjne i, co najważniejsze, samopoczucie mieszkańców jest dla nich priorytetem. Wiedzą, jak zapewnić im najlepsze warunki.
Awatar użytkownika
Nnnama
Posty: 107
Rejestracja: 01 cze 2019, 22:13

Re: Jaki dom opieki w Łodzi?

Post autor: Nnnama »

W Łodzi akurat żadnego domu opieki nie znam, ale jeśli interesowałby Was Nowy Dwór Mazowiecki to tam znajduje się zakład opiekuńczo-leczniczy Dom Rodzinny. To placówka, w której seniorzy mają stałą opiekę nie tylko opiekunów i pielęgniarek ale również lekarzy. W przypadku schorowanych seniorów jest to najlepsza opcja.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 528
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Jaki dom opieki w Łodzi?

Post autor: malyswiat5 »

Warto także zadbać o to, aby zanim umieścimy konkretną osobę w takim domu, wykonać jej szereg badań pod wieloma względami. Bardzo istotne wydaje się w taki, wypadku postawienie na samodzielność. Dzięki urządzeniom takim jak wózek inwalidzki czy aparat słuchowy możemy im to zapewnić. Tego rodzaju komfort i dopasowanie do potrzeb jest na wagę złota i działania.
Awatar użytkownika
igielka
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 12:49

Re: Jaki dom opieki w Łodzi?

Post autor: igielka »

ja nie mam serca oddac mojego dziadka do domu opieki, fakt, ze ma juz swoje lata i wymaga , aby caly czas ktos przy nim był, ale jest to wszystko do ogarniecia, dom opieki to juz w ostatecznosci. szukalam wlasnie dla dziacka ostatnio wózka i znalazłam na wynajem wózek inwalidzki Lublin baardzo dobra opcja, bo jednak nie chcielibysmy kupowac a takie wypozyczenie to jakby nie bylo dla nas spora oszczednosc
kuć

Re: Jaki dom opieki w Łodzi?

Post autor: kuć »

Tego wam nie powiem, ale na pewno, oddając kogoś starszego do opieki w tym miejscu, musicie też pamiętać, by sprawdzać regularność badań i zażywania leków. Wiecie, jak jest, czasem dużo pacjentów dobrze mówi o ośrodku, a czasem jest sposobem przekazania nam wiedzy, że jednak coś się dzieje. I warto też staruszka czasem na takie badania jak echo serca Lublin samemu zawozić.
Awatar użytkownika
kentka
Posty: 163
Rejestracja: 29 maja 2019, 19:50

Re: Jaki dom opieki w Łodzi?

Post autor: kentka »

Znajoma oddała mamę do domu opieki, bo juz nie dawała rady się nią opiekować. Na początku pracowała w Polsce, ale później musiała zrezygnować z pracy. dlatego oddała ostatecznie mame do domu seniora http://podtopolami.eu .
żmijka

Re: Jaki dom opieki w Łodzi?

Post autor: żmijka »

Na dom opieki to niestety i tak trzeba mieć pieniądze. Nie jest to wszystko takie proste, a emerytura seniora wcale nie wystarcza, chyba że ma on naprawdę wysoką tą wypłatę. My jednak dalej opiekujemy się babcią. Dlatego w https://reha.best/ kupiliśmy tochę sprzętu medycznego.
Paćka309

Re: Jaki dom opieki w Łodzi?

Post autor: Paćka309 »

Hej kochani, na temat domów opieki i generalnie kwestii zajmowania się osobami starszymi, jakimiś częstymi chorobami, które u nich występują, to jest baaardzo dużo informacji na stronie https://zycieseniora.com . Znajdziecie tu info o zdrowiu, opiece, emeryturze, jakiś ulgach dla osób starszych ;)
ODPOWIEDZ