Kredyt we frankach szwajcarskich

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Dobiesław1995
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2021, 23:22

Kredyt we frankach szwajcarskich

Post autor: Dobiesław1995 »

Witam! Podejrzewam, że wielu z was posiada kredyt we frankach szwajcarskich, mam rację? Wiedzieliście o tym, że możecie starać się o zwrot nadpłaty kredytu frankowego? W tym celu polecam udać się do dobrej kancelarii odszkodowawczej, bo bez pomocy specjalisty się nie obejdzie. Chyba że macie to już za sobą?
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 235
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: Kredyt we frankach szwajcarskich

Post autor: elmo »

Owszem, można się starać o zwrot nadpłaconej kasy, przewalutowanie, a nawet anulowanie umowy kredytowej. Tak więc różne możliwości są, profesjonalna pomoc również żeby się z całą sprawą zmierzyć. Ze swojej strony mogę polecić https://cleverstep.pl/ z Poznania. Pomagają osobom z różnych stron Polski. Teraz wiele rzeczy można zdalnie załatwić, więc to nie jest problem. Umowę do analizy też im wysyłałam przez formularz na stronie.
KaśkaM32

Re: Kredyt we frankach szwajcarskich

Post autor: KaśkaM32 »

Jeśli macie kredyt denominowany we frankach szwajcarskich powinniście wiedzieć ,że zostało wydane orzeczenie Sądu Najwyższego z dnia 07 maja br. właśnie w sprawie kredytów frankowych. Wszyscy tzw. frankowicze powinni zainteresować się tym tematem i zwrócić się ze swoją sprawą do konkredytnej kancelarii specjalizującej się w sprawach kredytów we frankach.
AndrzejŻ

Re: Kredyt we frankach szwajcarskich

Post autor: AndrzejŻ »

Jeżeli ktoś z was boryka się z ogromnym zadłużeniem i jest tzw "Fnakowiczem" https://www.burkotlegal.pl/zakres-uslug ... e-frankach to polecam zapoznać się z oferta tej kancelarii Burkot Legal z siedzibą w Łodzi. Warto zaznaczyć, że kancelaria jako jedna z pierwszych w kraju kierowali powództwa przeciwko Bankom dotyczące kredytów frankowych.
Mrożek

Re: Kredyt we frankach szwajcarskich

Post autor: Mrożek »

Mając kredyt we frankach i kombinując z umową czy też własnie z problemem samego zadłużenia, które wzrosło, to warto iść do prawnika. Takie umowy mają często złe zapisy i są błędne. My byliśmy w kancelarii Fenix (https://kancelariafenix.pl/uslugi/pomoc-frankowiczom/). Całkiem niezłe podejście do tego, skomplikowanego tematu. A dodatkowo skutecznie działają.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Kredyt we frankach szwajcarskich

Post autor: Dzony82 »

Radze na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://www.nowiny.pl/177499-jak-sprawd ... zciwy.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat weryfikacji umów kredytowych. Warto bowiem zorientować się czy umowa kredytowa, którą zawarliśmy z bankiem jest uczciwa czy też nie. Pomyślcie koniecznie o tym.
władek

Re: Kredyt we frankach szwajcarskich

Post autor: władek »

Prognoza dla franka przez wiele lat nie była zbyt optymistyczna. Na szczęście po każdej burzy wychodzi słońce i tak też stało się tym razem. Wiele wartościowych informacji, zasięgnąłem na tym blogu: https://zyciebezkredytu.pl/niewesole-ro ... nie-banku/ . Treści te, mocno podtrzymywały mnie na duchu. Otrzymacie tam wsparcie merytoryczne specjalistów, którzy kolokwialnie rzecz ujmując: zjedli na tym zęby. Warto to zrobić, ale ostateczny wybór pozostawiam wam :).
ODPOWIEDZ