Kupno mieszkania z pośrednik

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Łukasz74
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2021, 2:30

Kupno mieszkania z pośrednik

Post autor: Łukasz74 »

Witajcie. Czy kiedy zdecydowaliście się na zakup mieszkania, to korzystaliście z usług biura nieruchomości? Ja planuję skontaktować się z agentami z doexpert.pl, ale chętnie dowiedziałbym się o nich nieco więcej. Pomożecie?
Awatar użytkownika
cezar
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2021, 17:01

Re: Kupno mieszkania z pośrednik

Post autor: cezar »

Szczerze myślałem, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław będzie mi trudno znaleźć, ale z pomocą przyszli właśnie specjaliści ze wspomnianego biura. Nie dość, że zaproponowali mi korzystną ofertę to jeszcze zgodną ze wszystkimi moimi oczekiwaniami. Rewelacja!
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 235
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: Kupno mieszkania z pośrednik

Post autor: elmo »

Swoje mieszkanie kupowałem przez biuro nieruchomości tyle, że w Warszawie. Tak się fajnie złożyło, że dość szybko trafiłem na ofertę, która była zgodna z moimi oczekiwaniami i lokalizacji. Też lepiej nie mogłem trafić jeśli chodzi o zarządcę nieruchomości, per modum. To taka firma, której nie trzeba pilnować czy ponawiać prośby jak jest coś do zrobienia, odpowiedzialnie podchodzą do swoich zadań.
Wikuś77

Re: Kupno mieszkania z pośrednik

Post autor: Wikuś77 »

Ja na razie staram się szukać mieszkania samodzielnie. Znalazłem kilka ofert na stronie internetowej https://tradebest.pl/. Niedługo będę starać się na uzyskanie kredytu hipotecznego.
_______________________________________________________________________________________
kątna

Re: Kupno mieszkania z pośrednik

Post autor: kątna »

W sumie jest duży wybór mieszkań, więc bez pośrednika też dałam radę. Teraz każdy może wybrać takie mieszkanie jakie mu odpowiada. Ja jestem zadowolona z tego że kupiłam mieszanie na osiedlu Apartamenty Karolinki w Gliwicach bo to mieszkanie będzie położone w fajne okolicy i ma dobrą komunikację.
tymon555

Re: Kupno mieszkania z pośrednik

Post autor: tymon555 »

Ja ostatnio trafiłem na ofertę biura nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ Które ma dużą ofertę nieszkań na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. To biuro z długoletnim doświadczenie na ryku od 2007roku. Na stronie podano dane kontaktowe - ja mam zamiar dowiedzieć się więcej szczegółów. Ważne jest to że biuro przygotowało dla swoich klientów pakiet dodatkowych usłyg w którym znajdują się ubepieczenia i kredyty.

new leatherman oht
ODPOWIEDZ