Rower na różne warunki

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
adela
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2021, 13:05

Rower na różne warunki

Post autor: adela »

Jaki rower według was dobrze sprawdza się na każdym terenie? Moim zdaniem warto przede wszystkim zwrócić uwagę na rowery szutrowe, które są naprawdę wygodne i funkcjonalne. Jeździliście kiedyś takim? Jak wrażenia?
SzyszynkaŻ

Re: Rower na różne warunki

Post autor: SzyszynkaŻ »

Z doświadczenia wiem, że nie warto na takim zakupie oszczędzać. Sama chciałam kupić tanio, a później denerwowałam się, że rower ciężko chodzi, ciągle trzeba go naprawiać itd. Dlatego ostatnio zdecydowałam się na zmianę i zainwestowałam w dobrej jakości rower od https://roweroweprzymorze.pl/87-rowery-gorskie/ . Jestem bardzo zadowolona, całkowicie inny komfort jazdy, nie muszę się przejmować usterkami i nareszcie mogę cieszyć się wycieczkami rowerowymi.
łókasz

Re: Rower na różne warunki

Post autor: łókasz »

W różnych warunkach rower może zostać skradziony. Warto temu przeciwdziałać na różne sposoby - ja wykorzystałem GPS. Zaproponowany przez https://gannet.pl/oferta/gps-do-roweru/ umożliwia mi kontrolę i nadzór położenia mojego roweru. To rozsądna inwestycja!
trecc

Re: Rower na różne warunki

Post autor: trecc »

Rowery górskie trek to fajna przygoda na trasach w Szczyrku czy Bielsku Białej na trasach na Koziej Górce. Bardzo fajnie przygotowane trasy dają przyjemność z jazdy na rowery trek 2022 . Najnowsze modele Amerykańskiej marki to cuda techniki. Każdy chce je mieć.
Grześko

Re: Rower na różne warunki

Post autor: Grześko »

adela, moim zdaniem jak nie wiesz jaki rower będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy, to możesz zrobić tak jak ja. Miałem ten sam problem. Zastanawiałem się czy będzie dla mnie odpowiedni rower MTB hardtail czy full. Wahałem się nad marką oraz też tym, czy ma być elektryczny, czy tradycyjny. Pojechałem z dziewczyną do Szczyrku i tam wpadłem na pomysł. Wypożyczyłem kilka rowerów z https://www.trip2bike.pl/ i jeździłem nimi po górach. W ten sposób sprawdziłem, który rower mi najbardziej odpowiada. W ten sposób zdecydowałem się na Focus Jam2 6.8 Nine w opcji full. Polecam Ci ten sposób :)
ODPOWIEDZ