Rozwód kościelny - co dalej?

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Chociemira1996
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:00

Rozwód kościelny - co dalej?

Post autor: Chociemira1996 »

Cześć. Słyszałam, że jest możliwość unieważnienia ślubu kościelnego i stąd moje pytanie - czy potem mogłabym drugi raz zawrzeć takie małżeństwo?
Awatar użytkownika
Mirod_90
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2020, 11:05

Re: Rozwód kościelny - co dalej?

Post autor: Mirod_90 »

Unieważnienie prowadzi to tego, że ślub kościelny jest traktowany tak, jak gdyby go nigdy nie było. Potem możesz śmiało wziąć drugi ślub kościelny. Na pewno będzie Ci potrzebny sprawdzony adwokat kościelny, więc polecam sprawdzić ofertę https://www.adwokatkoscielny.pl/.
Awatar użytkownika
carmella.herzog
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozwód kościelny - co dalej?

Post autor: carmella.herzog »

Efekty terapii małżeńskiej mogą przynieść wiele dobrego https://ksiazkiedukacyjne.pl/terapia-ma ... je-efekty/. Terapia małżeńska przeznaczona jest zarówno dla par, będących w związkach partnerskich, jak i dla małżeństw. Z tej formy psychoterapii mogą skorzystać zarówno osoby z długim stażem po ślubie, jak i takie, które dopiero co zorganizowały wesele.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 225
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:36

Re: Rozwód kościelny - co dalej?

Post autor: kozi44 »

zazwyczaj przyczynami do rozwodu są zdrady małżeńskie. Warto zanim zacznie się w ogóle podejrzewać cokolwiek zrobic badanie wariografem. Tu można więcej poczytać http://www.bialystokonline.pl/wspolczes ... 2,3,1.html Badanie nie jest drogie, a skuteczność jest bardzo wysoka
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: Rozwód kościelny - co dalej?

Post autor: melville »

Jeśli chodzi o unieważnianie małżeństw to sprawdzi wam się niezawodna kancelaria kanoniczna. Brat korzystał z usług Kancelarii Kanonicznej Dariusza Skrzypczaka https://kancelariakanoniczna-skrzypczak.pl/ Skutecznie pomagają w uzyskaniu stwierdzenia nieważności małżeństwa, mają duże doświadczenie i bardzo dobre wyniki. Spodoba wam się ich profesjonalizm. Działają w Chorzowie.
Bańczyk

Re: Rozwód kościelny - co dalej?

Post autor: Bańczyk »

Tak, jeżeli proces o stwierdzenie nieważności zakończy się po Twojej myśli i nie zostanie nałożona klauzula wyrokowa to jak najbardziej będziesz mogła ponownie zawrzeć związek małżeński przed ołtarzem.

Jak chcesz coś więcej dowiedzieć się na temat przebiegu procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego, to polecam Ci zapoznać się z tym artykułem: https://kancelariawojdala.pl/rozwod-kos ... scielnego/
ODPOWIEDZ