Tani katalizator?

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Józefat
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2021, 14:40

Tani katalizator?

Post autor: Józefat »

Witam. Niedługo będę musiał zainwestować w nowy katalizator, a słyszałem, że atrakcyjniejszą cenę mają katalizatory uniwersalne. Myślicie, że lepiej zdecydować się właśnie na taki, czy jednak na dedykowany? Wydaje mi się, że oba rodzaje mogą charakteryzować się wysoką precyzją wykonania i solidnością. Chyba że wy widzicie jakieś bardziej istotne różnice?
Żółtek

Re: Tani katalizator?

Post autor: Żółtek »

Szukając wysokiej jakości katalizatorów, ale również filtrów DPF to ja korzystałem z pomocy firmy https://arcoore.com/ która również zajmuje się w skuteczny i wydajny sposób ich regeneracją poprzez specjalistyczną kąpiel odbywającą się w specjalnie zaprojektowanej do tego maszynie myjąco-regenerującej. Myślę, że warto zwrócić uwagę na ich rozwiązania i jednocześnie ciesząc się skutecznością oraz rozsądnymi cenami.
Awatar użytkownika
Gatito
Posty: 245
Rejestracja: 05 lip 2019, 11:49

Re: Tani katalizator?

Post autor: Gatito »

Katalizatory obecnie raczej trzymają ceny. Niektóre modele mogą być warte nawet więcej niż samochód, więc jeśli przykładowo planujecie złomowanie auta to warto sprawdzić tą kwestię. Na stronie https://unimetalrecycling.pl/ można znaleźć kontakt do skupu, w którym sprawdzicie cenę i sprzedacie swój katalizator.
ODPOWIEDZ