upadłość konsumencka

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Gerwazy
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2023, 19:07

upadłość konsumencka

Post autor: Gerwazy »

Witam wszystkich serdecznie. Czy znacie może jakiegoś dobrego radcę prawnego od upadłości konsumenckiej Łódź? Sprawa jest dla mnie delikatna, bo mam problem z długami i chciałbym dowiedzieć się, jakie są moje opcje. Jestem zdesperowany i szukam jakiegoś wyjścia z tej sytuacji.
Mam nadzieję, że ktoś tutaj będzie w stanie mi pomóc. Bardzo bym docenił jakąkolwiek poradę.
harmoniaa

Re: upadłość konsumencka

Post autor: harmoniaa »

Chcąc po prostu podziałać sensownie dla własnego zadowolenia, trzeba powiedzieć, że świetnym sposobem na ratowanie biznesu jest po prostu wniosek o upadłość konsumencką . Wiem, że dla wielu osób może to być krępujące, ale to lepsze, niż po prostu oszukiwanie samych siebie i spłacanie potem milionowych długów.
Bażant

Re: upadłość konsumencka

Post autor: Bażant »

Upadłość firmy często prowadzi do przeprowadzenia audytu finansowego w celu ustalenia przyczyn niepowodzenia. Taki audyt może ujawnić problemy zarządcze lub finansowe, które przyczyniły się do upadłości. Więcej na temat audytu w kontekście upadłości można przeczytać na stronie https://olesnicainfo.pl/rozmaitosci/co- ... sc/224110/ gdyż wyniki audytu są kluczowe dla zrozumienia przyczyn upadłości.
heres

Re: upadłość konsumencka

Post autor: heres »

W kwestii problemów z finansami w firmie to można rozważyć faktoring od aforti factor. W ten sposób można odzyskać pieniądz zamrożone na nieopłaconych fakturach i ponownie tchnąć życie w biznes.
ODPOWIEDZ