własny hotel

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

własny hotel

Post autor: markos »

Chciałbym otworzyć własny hotel. Jakie macie z tym doświadczenia?
Awatar użytkownika
lordis
Posty: 211
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:58

Re: własny hotel

Post autor: lordis »

W tych czasach to doradzę ci, ze ważny na pewno jest certyfikat AntiCOVID HygieneStandard - to certyfikat, który świadczy o tym, że dane miejsce stosuje najwyższe rygorystyczne standardy bezpieczeństwa. My posiadamy taki certyfikat i widzę, ze klienci przywiązują do niego dużą wagę, mają do nas zaufanie. Tu poczytajcie sobie na ten temat https://anticovidcertificate.pl Warto przejść proces certyfikacji.

audyty wewnętrzne iso
Awatar użytkownika
annika
Posty: 101
Rejestracja: 14 mar 2020, 0:57

Re: własny hotel

Post autor: annika »

W sprawie mebli hotelowych wykonywanych na wymiar to zgłoście się do firmy Womeb z Gdyni http://womeb.com.pl/ Wykonali nam wspaniałe meble, jesteśmy z nich w 100 % zadowoleni. Są solidne, wytrzymałe a kupiliśmy je tam w bardzo rozsądnej cenie.
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: własny hotel

Post autor: melville »

Co do mebli to znam solidnego producenta mebli hotelowych i mebli gastronomicznych - Konar http://konar-meble.pl/ U nas oni byli odpowiedzialni za wykonanie mebli do hotelu i super się sprawdzili. Ich meble sa solidne, wytrzymałe, długo będą dobrze służyć. Są też bardzo estetycznie wykonane, nasi goście je chwalą. Firma znajduje się niedaleko Wejherowa, w województwie pomorskim, także jeśli jesteście z tej okolicy to warto się do nich zgłosić.
martażak

Re: własny hotel

Post autor: martażak »

Sama mam doświadczenie w prowadzeniu hotelu już od etapu budowy. Zależało mi na oszczędności czasu i pieniędzy, dlatego postawiłam na budynek modułowy. Nie dość, że hotel wygląda bardzo nowocześnie i spełnia wszystkie normy, to na dodatek użycie gotowych komponentów okazało się bardzo tanim rozwiązaniem. Polecam korzystać z usług firm, które pomogą Wam w sporządzeniu planu i późniejszej realizacji. Osobiście zdecydowałam się na pomoc https://climatic.pl/hotele-i-akademiki/ i polecam każdemu, kto szuka profesjonalnych fachowców.
pączek17

Re: własny hotel

Post autor: pączek17 »

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że prowadzenie własnego hotelu to niełatwa sztuka, trzeba pilnować bardzo wielu spraw. W obecnej sytuacji goście szczególnie zwracają uwagę na standard hotelu, zwłaszcza czystość w pokojach. Polecam podjąć współpracę z porządną pralnią, żeby pościele zawsze były świeże i gotowe na nowe osoby. My już od kilku lat korzystamy z usług Pralni Cichowscy. Zawsze mamy czyste pościele i ręczniki na czas, doprali już niejedną plamę. Polecam zapoznać się z ich ofertą dla firm: https://www.pralniacichowscy.pl/oferta-dla-firm
ODPOWIEDZ