Zakończenie małżeństwa

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
dilara1967
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2021, 1:12

Zakończenie małżeństwa

Post autor: dilara1967 »

Witajcie moi drodzy. Zdecydowałam się na zakończenie swojego małżeństwa, co oczywiście nie było łatwą decyzją. O ile z rozwodem cywilnym nie będzie problemu, o tyle potrzebny mi sprawdzony adwokat kościelny Warszawa do stwierdzenia nieważności ślubu kościelnego. Powiedzcie mi, czy korzystaliście z tej możliwości? Macie jakieś rady?
Janekż

Re: Zakończenie małżeństwa

Post autor: Janekż »

Jeżeli ktoś z was jest z Grójca to polecam zapoznać się z oferta kancelarii https://www.adwokat-grojec.pl/kontakt , która znajduje się na Sportowej 7. Ja korzystałem z pomocy tej kancelarii w swojej sprawie niestety karnej. Polecam kancelarię -adwokat Grójec bo naprawdę pomogą nawet w najbardziej beznadziejnej sprawie.
łódka99

Re: Zakończenie małżeństwa

Post autor: łódka99 »

W Łodzi polecam tą kancelarię http://www.lodz-adwokat.pl/ , pomogą przejść przez cały proces rozwodowy bardzo szybko i sprawnie. Ważna jest nie tylko wiedza z tej dziedziny prawa ale i wsparcie jakie mamy podczas procesu, często to sprawy delikatne i bardzo emocjonalne, wymagają wyczucia oraz ostrożności.
żuk

Re: Zakończenie małżeństwa

Post autor: żuk »

Zakończenie własnego małżeństwa nigdy nie jest proste, nawet jeśli nam się nie układało z mężem czy żoną. Tym bardziej problem jest jeszcze większy, kiedy mamy jeszcze dzieci. Wtedy trzeba zająć się i rozwodem, a także i zdecydować z kim dzieci mają zamieszkać itd.. A w tym na pewno pomoże wam kancelaria Wojas Pawlak z Gliwic.
ODPOWIEDZ