Zdjęcia do dowodu

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
marcjana-74
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2020, 0:06

Zdjęcia do dowodu

Post autor: marcjana-74 »

Hej. W jakim studiu fotograficznym w Gdańsku robią dobre zdjęcia do dokumentów? Zgodne ze standardami i przede wszystkim w miarę ładne. Polecicie mi zdolnego fotografa?
Awatar użytkownika
Radmiła83
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2020, 23:48

Re: Zdjęcia do dowodu

Post autor: Radmiła83 »

Ja mogę polecić justart-studio.com. Super obsługa, Pani fotograf jest bardzo profesjonalna w tym, co robi. Zdjęcia do dokumentów nie tylko spełniają wszystkie standardy, ale i Twoje oczekiwania. Zapewniam, że nikogo lepszego nie znajdziesz ;)
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Zdjęcia do dowodu

Post autor: kazna »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://www.bachulski.com/
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Zdjęcia do dowodu

Post autor: malyswiat5 »

Co powiesz na dobrze wykonane i wykadrowane zdjęcia do dowodu Warszawa? Zdecydowanie jest to rzecz, która na pewno nigdy nie jest tak oczywista i pewna zarazem, dlatego też znalezienie dobrego fachowca wydaje się bardzo ważne. Na stronie https://sklep.emhara.pl/produkt/zdjecie-do-dowodu/ trafisz na świetnych fotografów, którzy świetnie znają się na temacie.
ODPOWIEDZ