Jak znaleźć dobre przedszkole?

Sprawy rodzinne, opieka nad dziećmi. Zabawki dla maluchów, wózki, codzienne radości.
lęnia

Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: lęnia »

Powinnam zacząć rozglądać się za odpowiednim przedszkolem dla swojej pociechy ale nie wiem od czego zacząć.
fręa

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: fręa »

Trochę się rozglądałam za odpowiednim przedszkolem. W końcu wybrałam ofertę http://www.przedszkoleentliczek.pl/ i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Jest to sprawdzone przedszkole z Warszawy, które zatrudnia doświadczonych pedagogów i ma ciekawą ofertę zajęć.
Magdaż

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: Magdaż »

Moim zdaniem najlepiej szukać przedszkola pytając znajomych i oczywiście sprawdzając opinie w internecie. Moja córka chodzi do przedszkola www.elfik.pl i naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni.
Werońka

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: Werońka »

Szukasz dobrego przedszkola w Warszawie? W takim razie serdecznie polecam ci Tequestę - to prywatne przedszkole dwujęzyczne z szeroką ofertą zajęć dodatkowych oraz super kadrą. Co najważniejsze, placówka spełnia wszystkie wymogi sanitarno-epidemiczne, a dodatkowo także jest regularnie ozonowana i dezynfekowana :)
KAśKA12

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: KAśKA12 »

Zależało mi na znalezieniu przedszkola dla muzykalnego alergika. Przyjaciółka poleciła mi Niepubliczne Przedszkole „Promyk” w Szczecinie. Wituś jest bardzo zadowolony ze swojego przedszkola, ponieważ ma tam cały zestaw zajęć umuzykalniających. Ja jestem spokojna o zdrowe wyżywienie dostosowane do jego alergii.
Beta Rozalińska

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: Beta Rozalińska »

Moje dziaciaki chodziły do przedszkola w Warszawie "Entliczka pentliczka" na Prystora 4 w Ursusie http://www.przedszkoleentliczek.pl/edukacja/program# . Bardzo fajne przedszkole językowo artystyczne . Do tego przedszkola przekonał mnie super program, który był nastawiony na aktywność artystyczna, aktywność językowa, aktywność poznawcza oraz aktywność społeczna.
kiśka

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: kiśka »

My skorzystaliśmy z opinii znajomych oraz innych zadowolonych rodziców i zapisaliśmy dziecko do przedszkola językowego, aby od najmłodszych lat mogło uczyć się angielskiego i hiszpańskiego. Wybraliśmy Tequestę na Białołęce i jesteśmy bardzo zadowoleni, przynajmniej jak na razie.
Sójka

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: Sójka »

Nie jest łatwo wybrać przedszkole dla dziecka, bo wiele rzeczy trzeba wziąć pod uwagę. U nas było bardzo ważne, by przedszkole, do którego poślemy nasze bliźniaki, oferowała dania bez laktozy, bo obaj są na nią uczuleni. Dlatego wybraliśmy placówkę, gdzie dania dowozi firma Smakuś - http://www.smakus.eu/ . Dla nich to nie problem przygotować pyszne dania z wyłączeniem laktozy. Dzieciaki bardzo chętnie wszystko w przedszkolu zjadają, co jest dla mnie bardzo ważne.
rótek

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: rótek »

Pierwsza porada - postaw na przedszkole niepubliczne. Poziom nauczania tam stoi na znacznie wyzszym poziomie, to po pierwsze. Kolejna porada to przedszkole z oferty https://www.zyrafkasieradz.pl/oferta . Niepubliczne, organizujace zajecia plastyczne jak i wiele innych, aby poszerzac kompetencje dziecka. Po synku widzimy spory rozwoj!
kapitał

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: kapitał »

Przedszkole Madzik Place https://www.madzikplace.com/szafirowa akurat robi największe wrażenie pod względem swojej oferty. Zależało nam na umieszczeniu dzieciaków w placówkach przyjaznych, mocno stawiających na edukację , przy doborowej kadrze. Przedszkole mieści się w Katowicach , także nasze okolice;
AnkaŚ

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: AnkaŚ »

Moim zdaniem najlepsze przedszkole czy żłobek jest z polecenia i ja ze swojej strony polecam to przedszkole http://www.przedszkoleentliczek.pl/# w Warszawie w dzielnicy Ursus. Powiem wam, że moja córka chodzi do tego przedszkola i ona jak i ja jesteśmy bardzooo zadowolone.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: kazna »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://presscontent.pl/artykuly-sponsorowane/
Luśka

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: Luśka »

Jak dla mnie najlepszym źródłem jest osiedlowa poczta pantoflowa :) Ewentualnie lokalne forum. Ja właśnie dzięki takim spotkaniom z sąsiadkami na podwórku trafiłam do najlepszego przedszkola Ala i Kot: http://www.alaikot.pl/ Opieka i zabawy są tam na najwyższym poziomie!
MartaĆ456

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: MartaĆ456 »

Moim zdaniem przedszkole powinniśmy wybierać z polecenia. Ja tak zrobiłam i zapisałam mojego synka do przedszkola w naszym Sosnowcu https://www.elfik.pl/# . Synek chodzi do Elfika już tydzień i zarówno synek jak i ja jesteśmy bardzo zadowoleni bo chętnie zostaję , opiekunki bardzo dobrze opiekują się dzieciaczkami.
krótks

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: krótks »

Z polecenia znajomej zainteresowałam się ofertą http://teczowaprzygoda.pl/oferta/ i był to znakomity wybór. Niepubliczne przedszkole to najlepszy wybór, jeśli chodzi o jakość edukacji i stosowne podejście kadry do dzieci. Wiedza od samego początku stoi tutaj na wysokim i należytym poziomie.
haśka20

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: haśka20 »

Świetnym przedszkolem jest Niepubliczne Przedszkole Poznańskie Maludy, do którego od niedawna chodzi moja córcia. :) Jestem bardzo zadowolona z tego, jaka atmosfera panuje w szkole, jak duży nacisk jest kładziony na rozwój dzieci i ich poczucie bezpieczeństwa. Widzę po mojej córce, jak dobrze czuje się w tym miejscu i jak chętnie do niego chodzi, więc uważam, że to naprawdę idealna placówka, która wie, jak zająć się małymi, ciekawymi świata dziećmi. Na ich stronie internetowej dostępny jest wirtualny spacer: https://www.poznanskiemaludy.pl/wirtualny-spacer - polecam sobie zerknąć. :)
Żołądź

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: Żołądź »

Coraz więcej rodziców chce w świadomy sposób wspierać rozwój swoich pociech. Dlatego szukając żłobka czy przedszkola stawiają na miejsca, gdzie ważne są wzajemne relacje, otwartość i bliskość. Właśnie takie miejsca znajdziecie na https://www.wioski.co
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 15
Rejestracja: 06 maja 2020, 18:58

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: Afera »

Najlepiej działa poczta pantoflowa.Kiedy już dziecko pójdzie do przedszkola,radzę zaopatrzyć się w preparat na wszy Pipi Nitolic® z wygodnym i łatwym w użyciu grzebykiem do wyczesywania gnid.
U mojego dziecka sprawdził się w 100%. Szybko,bezpiecznie i skutecznie usunął niechcianych lokatorów z głowy.
filuś80

Re: Jak znaleźć dobre przedszkole?

Post autor: filuś80 »

Żołądź pisze: ↑11 paź 2021, 10:56 Coraz więcej rodziców chce w świadomy sposób wspierać rozwój swoich pociech. Dlatego szukając żłobka czy przedszkola stawiają na miejsca, gdzie ważne są wzajemne relacje, otwartość i bliskość. Właśnie takie miejsca znajdziecie na https://www.wioski.co
To prawda. ostatnio o wioskach powiedziala mi przyjaciolka, ktorej synek wlasnie uczestniczy tam w zajęciach. Co sądzicie o tym https://www.wioski.co/blog/matematyka ? Chętnie poznam wasze opinie, zalezy mi na tym,by moje dziecko uczestniczylo w zajeciach prowadzonych metodą Montessori.
ODPOWIEDZ