klejenie butów

Sprawy rodzinne, opieka nad dziećmi. Zabawki dla maluchów, wózki, codzienne radości.
Awatar użytkownika
perla2
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2019, 22:38

klejenie butów

Post autor: perla2 »

Co myślicie o klejeniu butów? Warto? Czy da się w domowych warunkach naprawić buty?
Awatar użytkownika
ursula
Posty: 16
Rejestracja: 25 lis 2019, 20:10

Re: klejenie butów

Post autor: ursula »

jestem na tak, nie jestem typem, który jak tylko coś się zepsuje to wywala, wolę naprawić. Za kilka złotych można kupić klej tadam i nim łatwo naprawić.
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 12
Rejestracja: 09 kwie 2020, 18:19

Re: klejenie butów

Post autor: oetadam »

Witam! Perla2, na domową naprawę butów idealnie nada się wspomniany klej TADAM® To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
rysia
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:05

Re: klejenie butów

Post autor: rysia »

Także zastanawiam się nad znalezieniem takiego kleju który na spokojnie poradzi sobie ze sklejeniem butów ale nie tylko. Stwierdziłam, że ogólnie przyda mi się w domu takie klej idealny do wszystkiego i który dobrze się nakłada. i szukając w internecie znalazłam takie kleje https://ataszek.pl/86-kleje-cyjanoakrylowe które podobno są bardzo dobre i nie ma problemu z ich nanoszeniem. Zdecydowanie taki klej zamówię sobie
Awatar użytkownika
kacc
Posty: 97
Rejestracja: 22 cze 2019, 17:07

Re: klejenie butów

Post autor: kacc »

Ja tam nie jestem za tym. Lepiej wyrzucić i kupić buty nowe. Na https://butymodne.pl/japonki-klapki-damskie-c19918.html możesz wybrać tyle obuwia i za takie dobre ceny. Nie opłaca się wcale naprawiać. Też nie wszystkich butów da się naprawić. Klapków bym pewnie nie zastanawiała się nawet żeby oddać do klejenia.
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 288
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: klejenie butów

Post autor: kilobajt »

Samo klejenie butów jest nadal bardzo dobrym sposobem na to, abyśmy mogli jeszcze w nich chodzić. Jednak w tym przypadku bardzo ważne jest to jakiego kleju użyjemy. Ja jestem zdania, że świetnie sprawdza się klej do gumy od https://powerrubber.com/kat/kleje/kleje-do-gumy/ i mogę z całego serca go polecić.
ćmiel

Re: klejenie butów

Post autor: ćmiel »

czy jedna tubka tego tadam wystarczy na kilka par butów? Zastanawiam się nad kupieniem tego kleju i myslę czy te kilka raz skleję
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 12
Rejestracja: 09 kwie 2020, 18:19

Re: klejenie butów

Post autor: oetadam »

ćmiel pisze: ↑21 lis 2020, 18:22 czy jedna tubka tego tadam wystarczy na kilka par butów? Zastanawiam się nad kupieniem tego kleju i myslę czy te kilka raz skleję
Witam! Ćmiel, jedno opakowanie kleju TADAM pozwoli skleić kilka par butów.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
ćmiel

Re: klejenie butów

Post autor: ćmiel »

oetadam pisze: ↑02 gru 2020, 6:56
ćmiel pisze: ↑21 lis 2020, 18:22 czy jedna tubka tego tadam wystarczy na kilka par butów? Zastanawiam się nad kupieniem tego kleju i myslę czy te kilka raz skleję
Witam! Ćmiel, jedno opakowanie kleju TADAM pozwoli skleić kilka par butów.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
jak ten klej zabezpieczyć przed zaschnięciem, dobrze by było miec go w zapasie
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 12
Rejestracja: 09 kwie 2020, 18:19

Re: klejenie butów

Post autor: oetadam »

Witam! Ćmiel, aby klej TADAM® nadawał się do kolejnego użycia należy właściwie zabezpieczyć jego dozownik przed wyschnięciem. W tym celu zalecam użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
rukłem

Re: klejenie butów

Post autor: rukłem »

oetadam pisze: ↑22 maja 2021, 20:27 Witam! Ćmiel, aby klej TADAM® nadawał się do kolejnego użycia należy właściwie zabezpieczyć jego dozownik przed wyschnięciem. W tym celu zalecam użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
czy podczas deszczu moge chodzić w butach sklejonych tych klejem, bez obawy, że klej puści? nie mówię tutaj o ulewach oczywiście. :)
okuruś

Re: klejenie butów

Post autor: okuruś »

oetadam pisze: ↑22 maja 2021, 20:27 Witam! Ćmiel, aby klej TADAM® nadawał się do kolejnego użycia należy właściwie zabezpieczyć jego dozownik przed wyschnięciem. W tym celu zalecam użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
a czy klej będzie miał na opakowaniu datę ważności?
ODPOWIEDZ