Weselne dekoracje

Sprawy rodzinne, opieka nad dziećmi. Zabawki dla maluchów, wózki, codzienne radości.
Awatar użytkownika
Truskawka
Posty: 63
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:41

Weselne dekoracje

Post autor: Truskawka »

Florystyka i dekoracje na weselu to bardzo ważne składowe udanego przyjęcia. Serdecznie polecam sprawdzić usługi tego typu w katalogu usług z branży weselnej cozweselem.pl.
Awatar użytkownika
parksa
Posty: 146
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:58

Re: Weselne dekoracje

Post autor: parksa »

Kościół w którym brałam ślub organizował sam kwiaty i dekoracje :)
Awatar użytkownika
Kalla35
Posty: 61
Rejestracja: 17 maja 2019, 19:46

Re: Weselne dekoracje

Post autor: Kalla35 »

Wybierając dekoracje na ślub trzeba pamiętać, że to również wydarzenie religijne i kościelne, więc również i taki akcent trzeba zapewnić. W domu czy na sali z pewnością sprawdzi się obraz na płótnie z motywem religijnym - https://www.bajeczneobrazy.pl/galeria/obrazy-religijne. Będzie to symbolizowało charakter tego podniosłego dnia.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Weselne dekoracje

Post autor: Dziewczyna »

My praktycznie prawie wszystkie dekoracje na nasze wesele zamawialiśmy w sklepie internetowym https://happenings.pl/. Wybór takich ozdób jest tam naprawdę bardzo duży, więc jestem przekonana, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie ;)
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 79
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:03

Re: Weselne dekoracje

Post autor: fiona45 »

Zerknąć warto na weselne dekoracje też do https://www.bomm.pl/pl/kategorie/kompozycje-slubne/ . Kompozycje takie kwiatowe potem można wykorzystać do innych celów lub odsprzedać. Sprawdzają się zawsze pod wieloma względami. Estetyka jest ważnym elementem.
Awatar użytkownika
iworka
Posty: 156
Rejestracja: 26 sie 2019, 13:27

Re: Weselne dekoracje

Post autor: iworka »

Ciekawe propozycje jeśli chodzi o dekoracje to na pewno są na https://godanparty.pl/ . Sporo czasu można zaoszczędzić, bo żeby kupić balony czy jakieś inne elementy to nie trzeba chodzić po galeriach tyko wszystko można dostać w jednym miejscu
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Weselne dekoracje

Post autor: nikelodon18 »

Bukiety ślubne, jak i wiele innych, kwiecistych kompozycji zrealizowali dla nas https://hubscher.pl/ . Był to dla mnie w pełni udany i trafiony wybór, rosliny w takiej formie wprowadziły sporo urozmaicenia i estetyki do wnętrza!
Awatar użytkownika
aletta
Posty: 216
Rejestracja: 26 sie 2019, 8:54

Re: Weselne dekoracje

Post autor: aletta »

Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu kwiatów na weselu to ja zdecydowałam się na zakup sztucznych kwiatów, które znalazłam w ofercie firmy https://kwiatytotu.pl/ Takie kwiaty są znacznie trwalsze i prezentują się równie dobrze co prawdziwe. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.
Różne

Re: Weselne dekoracje

Post autor: Różne »

Jeśli chodzi o mnie, to ostatnio znalazłem ciekawego bloga, który porusza się w tematyce ślubno-weselnej https://slubnoweselna.pl/nietypowe-zapr ... -poczatku/. Jeśli szukacie inspiracji dotyczących nietypowych zaproszeń ślubnych, to zdecydowanie polecam zajrzeć.
róko

DALA

Post autor: róko »

Daleka jestem od doradzania wam, ale moim zdaniem lepiej skupić się najpierw na takich sprawach jak sesja ślubna , a potem dopiero szukać kogoś, kto może Wam na przykład dekory zrobić. No, ale można powiedzieć, że każdy inne sprawy uważa za ważne. Mam tylko nadzieję, że wam to wszystko wyjdzie dokładnie tak, jak chcecie.
ODPOWIEDZ