Apteka internetowa

Tutaj polecamy sklepy, internetowe i stacjonarne. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
aleksa
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2021, 6:30

Apteka internetowa

Post autor: aleksa »

Która apteka internetowa według Was ma najlepsze ceny i najlepszy asortyment? Postanowiłam, że będę robię "większe" zakupy, wszystkich suplementów, które stosuję i kosmetyków - raz na miesiąc, a może na dwa miesiące, bo po prostu zakup tego wszystkiego przez internet na pewno wyjdzie mnie zdecydowanie taniej, niż kupowanie w osiedlowej aptece stacjonarnej.
rosma

Re: Apteka internetowa

Post autor: rosma »

w aptekach internetowych nie kupuję ale ze stacjonarnych najlepszy dla mnie DOZ tam mam duży wybór produktów, bardzo dobre ceny, więc wolę kupowac w ten sposób leki
Zika

Re: Apteka internetowa

Post autor: Zika »

Ja też kupuję w doz, z tego co zauważyłam mają najlepsze ceny, wystarczy sobie porównać jak to wygląda w innych aptekach, mocno poszły ceny w górę, dlatego fajnie, że jeszcze można gdzieś taniej kupić.
kalina

Re: Apteka internetowa

Post autor: kalina »

Zgadzam się z tobą, w dozie jest duży wybór produktów, nawet leki na receptę są w dobrych cenach, więc już nie szukam innej apteki i kupuję tylko u nich.,,,,
maja88

Re: Apteka internetowa

Post autor: maja88 »

Faktycznie ja też zauważyłam, że w DOZie mają bardzo dobre ceny na leki i suplementy co mi się bardzo podoba, warto zaglądać do nich stacjonarnie bo właśnie tam można dorwać najlepsze promocje.
Awatar użytkownika
katkas
Posty: 272
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:44

Re: Apteka internetowa

Post autor: katkas »

Wszystko zależy od tego, co dokładnie chcesz kupić. Jeżeli mają to być dobre jakościowo suplementy, to sklep https://thegloow.com/pl/ jak najbardziej jest odpowiednim miejscem do ich zakupu. Zajrzyj tam w wolnej chwili :)
ODPOWIEDZ