Dobra podstawówka

Tutaj polecamy sklepy, internetowe i stacjonarne. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Leftaa
Posty: 63
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:59

Dobra podstawówka

Post autor: Leftaa »

Szkoła zbliża się wielkimi krokami a ja zastanawiam się jaką podstawówkę wybrać za rok dla mojego dziecka.Wiele naczytałam się o takich https://szkolaeuropejska.pl/ prywatnych szkołach i podobno są znacznie lepsze niż te państwowe. Dziecko ma od razu lepszy start w przyszłość. Co wy o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
hunebe
Posty: 160
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:29

Re: Dobra podstawówka

Post autor: hunebe »

Szkoła wydaję się być bardzo fajna. Znam jedną osobę która tam chodziła i sobie bardzo chwaliła więc myślę że warto posłać tam dziecko. Jeśli chodzi o podręczniki to możesz sprawdzić tę księgarnie https://www.taniaksiazka.pl/klasa-1-rel ... _1726.html.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Dobra podstawówka

Post autor: nikelodon18 »

Najlepsza jest podstawówka niepubliczna! Poziom nauczania jest dużo wyższy, a do uczniów przykłada się znacznie większą wagę. Także i my przekonaliśmy się o tym na własnej skórze dzięki www.teczoweabecadlo.pl , gdzie wysłaliśmy nasze dziecko!
Awatar użytkownika
runte.filiberto
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2020, 12:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Dobra podstawówka

Post autor: runte.filiberto »

Edukacja dzieci jest bardzo ważna, dlatego trzeba wybrać dobrą placówkę z wysokim poziomem nauczania.
Awatar użytkownika
qwer32
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:30

Re: Dobra podstawówka

Post autor: qwer32 »

My na szczęście w Gdańsku mamy Te Vizję i na pewno się zdecydujemy posłać tam swoje dziecko. Wiemy, że u nich można liczyć na zaangażowanie oraz na odpowiednią naukę języka angielskiego, z tego względu, że realizowany jest program rozszerzony. Do tego dochodzi codzienna nauka matematyki, która też jest w programie.
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: Dobra podstawówka

Post autor: melville »

Nasze dzieci chodzą do Niepublicznej Szkoły Podstawowej przy Centrum Oświaty Szkolnictwa i Kultury w Adamowiźnie http://cosik.edu.pl/ i jesteśmy w pełni zadowoleni z wyboru tej szkoły dla nich. Szkoła stwarza uczniom świetne warunki do prawidłowego rozwoju, kształtuje człowieka aktywnego, przedsiębiorczego, ale też wrażliwego i doceniającego kulturę i piękno przyrody, o taką placówkę właśnie nam chodziło. Także jeśli jesteście z okolicy to przyjrzyjcie się tej szkole, na bank wam się spodoba.
paćkowna3471

Re: Dobra podstawówka

Post autor: paćkowna3471 »

Mieszkamy w Warszawie, nasze dzieci uczęszczają do szkoły publicznej szkoły podstawowej, jest w porządku, jednak brak tam jakichkolwiek zajęć dodatkowych :( skorzystaliśmy z mężem z oferty https://kidos.pl/zajecia/warszawa, po prostu znaleźliśmy sposób na rozwijanie pasji sportowych, artystycznych itp. Problem rozwiązany mimo braku bogatej oferty zajęć ze str. szkoły ;)
Banaśka

Re: Dobra podstawówka

Post autor: Banaśka »

Dobra podstawków ka to się równa dobrzy nauczyciele. U mojego syna na początku tak było zero problemu aż zaczęła się chemia.Dlatego zapisałam go na nauka chemii od podstaw online https://chemmaster.pl/ i jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolona. Syn w końcu coś się uczy i umie z chemii.
ODPOWIEDZ