Wszystko do układu wydechowego

Tutaj polecamy sklepy, internetowe i stacjonarne. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
jędrzej66
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2020, 23:49

Wszystko do układu wydechowego

Post autor: jędrzej66 »

Znacie jakieś warte uwagi sklepy z częściami do układu wydechowego? Moim zdaniem na mały wybór nie można narzekać na przykład w pamaku.pl. Macie za sobą zakupy tam? Zadowoleni?
Awatar użytkownika
Henryk_98
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2020, 1:06

Re: Wszystko do układu wydechowego

Post autor: Henryk_98 »

Nie da się nie zauważyć, że wybór części w Pamaku jest duży, a ceny atrakcyjne. Sprzedają tłumiki samochodowe, katalizatory, ale i elementy montażowe, a każdy z tych produktów to sprawdzona jakość. Szczerze polecam.
Codeś

Re: Wszystko do układu wydechowego

Post autor: Codeś »

W przypadku kiedy będziecie szukali profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru elementów układu wydechowego to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://arcoore.com/produkty/egr/ u których będziecie mogli liczyć również na możliwość znalezienia recyrkualtora spalin którego praca polega na wprowadzeniu pewnej ilości spalin do komory spalania w silniku. Zabieg ten umożliwia rozpoczęcie kilku procesów chemicznych, dzięki którym maleje ilość obecnych w spalinach tlenków azotu (NOx), węglowodorów (CH) oraz tlenku węgla (CO). Licząc jednocześnie na fachowe doradztwo i terminowe realizacje.
ODPOWIEDZ