Obrączki ślubne Lisiewski

Hej, wesele! Dzielimy się ślubnymi inspiracjami i doświadczeniami dotyczącymi organizacji wesela.
Awatar użytkownika
Ewelina1979
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2020, 13:32

Obrączki ślubne Lisiewski

Post autor: Ewelina1979 »

Cześć!
Czy ktoś z was zamawiał obrączki ślubne od jubilera Lisiewskiego? Spodobało mi się kilka modeli, ale najpierw chcę się upewnić, że jakość jest w porządku. Jakie macie zdanie?
Awatar użytkownika
Jarosława-97
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 16:11

Re: Obrączki ślubne Lisiewski

Post autor: Jarosława-97 »

My z mężem zdecydowaliśmy się na obrączki ślubne z ich oferty, bo słyszeliśmy wiele pozytywnych opinii o ich wyrobach. Oczywiście się nie zawiedliśmy. Jakość rewelacyjna, dbałość o detale i wykonanie na wysokim poziomie. Gorąco polecam:)
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 112
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:55

Re: Obrączki ślubne Lisiewski

Post autor: suzzi »

Obrączki to podstawa, normalnie nie ma żadnego ślubu bez nich. My je dostaliśmy, to nie musieliśmy kupować, ale wam powiem, że przez jakiś czas było ciężko. Myślałam, że nie uda nam się to wszystko, ale było naprawdę świetnie. Nawet fotografia ślubna Dąbrowa Górnicza nam się bardzo dobrze udała... Dlatego jestem zdania, że mieliśmy jedno z najlepszych wesel ostatnich lat.
kóna

Re: Obrączki ślubne Lisiewski

Post autor: kóna »

W sumie masz rację, że fotograf ślubny mi się przyda, suzzi. W sumie na tę jedną usługę jeszcze nie patrzyłam, a wiadomo, że wszystko jest zdecydowanie lepsze, jeśli się na to spojrzy wcześniej. Czyli mówisz, że po prostu dobrze jest napisać do tego pana, co wskazujesz? W sumie nie mam na razie żadnej innej propozycji, to myślę, że warto będzie spojrzeć. Kto wie.
SzyszynkaŻ

Re: Obrączki ślubne Lisiewski

Post autor: SzyszynkaŻ »

Ślub to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu człowieka. Składa się na niego kilka elementów, jednak najważniejszym symbolem pozostają właśnie obrączki. W ofercie https://www.karkosik.pl/14-obraczki-slubne znajdziecie stylowe, a zarazem trwałe, solidne i wytrzymałe obrączki złote.
ODPOWIEDZ