Rowerowe wyprawy

Dokąd wyjechać na wakacje, urlop czy ferie? Co warto zobaczyć? Gdzie nocować, a gdzie zjeść?
Awatar użytkownika
wilhelm_71
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2021, 21:02

Rowerowe wyprawy

Post autor: wilhelm_71 »

Cześć. Kto z was lubi rowerowe długie wyprawy? Powiem wam, że ja nie wyobrażam sobie nie zaliczyć choć jednej takiej przygody w sezonie letnim. Na nowo odkryłem zresztą, jak przydatne są błotniki do rowerów miejskich. Dzięki temu nie muszę już martwić się o błoto i wodę. Też korzystacie z takiego zabezpieczenia?
Awatar użytkownika
goma
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:56

Re: Rowerowe wyprawy

Post autor: goma »

Nie wiem, mnie jakoś takie wyprawy rowerowe nie interesują. Wolę wybrać się w dalszą podroż, samochodem - jest szybciej i wygdoniej, można też więcej zwiedzić w krótszym czasie. Ostatnio dość często zdarza mi się korzystać z wynajem samochodów Warszawa bo jako wypożyczalnia mają świetne warunki - sprawdźcie sami.
Remigiusz

Re: Rowerowe wyprawy

Post autor: Remigiusz »

Uwielbiam aktywny wypoczynek, w tym wyprawy rowerowe. Planujemy w tym roku wraz z przyjaciółmi pośmigać rowerami po okolicach Szczyrku. Mieszkamy od Warszawą także w Beskidy ruszamy autem. Rowery zabieramy ze sobą. Zamierzamy wypożyczyć na tydzień czasu solidnie skonstruowany bagażnik do przewozu dwuśladów korzystając z oferty https://best-rent.pl/wynajem-bagaznika-rowerowego/ . Cena najmu nie jest wysoka a zyskamy całkowitą pewność względem bezpiecznego, komfortowego przetransportowania naszych rowerów.
ODPOWIEDZ