Ekologiczne kosmetyki - gdzie kupować?

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
Serafina-86
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2020, 20:19

Ekologiczne kosmetyki - gdzie kupować?

Post autor: Serafina-86 »

Witajcie :) Odkąd zmieniam swój tryb życia na bardziej ekologiczny, szukam zamienników dla moich ulubionych drogeryjnych kosmetyków. Gdzie mogę kupić dobrej jakości naturalne produkty? Macie jakieś swoje ulubione sklepy z tego rodzaju asortymentem?
Awatar użytkownika
włodzimiera
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2020, 23:16

Re: Ekologiczne kosmetyki - gdzie kupować?

Post autor: włodzimiera »

Moim ulubionym sklepem jest unlapin.pl. Oferują kosmetyki i środki czystości w opakowaniach po recyklingu i w dodatku od sprawdzonych firm, które dbają o środowisko. Gwarantuję, że będziesz zachwycona już po pierwszym użyciu naturalnego kremu czy żelu, a skóra Ci podziękuje :)
Awatar użytkownika
Izak
Posty: 90
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:44

Re: Ekologiczne kosmetyki - gdzie kupować?

Post autor: Izak »

Ja najczęściej kupuję z 4 szpaków, nie dość, że są ekologiczne to jeszcze zero waste ;)
Awatar użytkownika
Dusata
Posty: 14
Rejestracja: 10 mar 2020, 12:59

Re: Ekologiczne kosmetyki - gdzie kupować?

Post autor: Dusata »

Ciekawym sklepem gdzie możecie znaleźć ekologiczne kosmetyki do ciała jest ten oto sklepik https://ekopolka.pl/kosmetyki-naturalne ... zaju-skory sama korzystałam i jestem mega zadowolona!
Awatar użytkownika
vanda
Posty: 181
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:51

Re: Ekologiczne kosmetyki - gdzie kupować?

Post autor: vanda »

W sumie jest wiele fantastycznych sklepów, gdzie można kupić wartościowe produkty. Wystarczy dobrze się rozglądnąć. Przykładowo ja ostatnio dowiedziałam się, które kosmetyki w ciąży będą dla mnie najlepsze. A mianowicie Hipp Mamasanft.
Awatar użytkownika
Agata87
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020, 9:33

Re: Ekologiczne kosmetyki - gdzie kupować?

Post autor: Agata87 »

Ja kupuje w sklepie internetowym Voeko.pl. Ich kosmetyki mają naprawdę dobry skład.
Awatar użytkownika
Bilbo
Posty: 34
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:11

Re: Ekologiczne kosmetyki - gdzie kupować?

Post autor: Bilbo »

Ja równiez zamawiam kosmetyki przez internet
opcja wygodniejsza
tańsza
jak również łątwiej znaleźć w sieci kosmetyki z prawdziwie dobrym składem, w sklepach stacjonarnych dość trudno jest znaleźć kosmetyki rzeczywiśćie naturalne :)

Z balsamów polecam ten:
https://www.nowiny.pl/165583-sinial-kre ... eczny.html

Szczególnie jeśli macie cellulit i chcecie ujędrnić skórę :)
Awatar użytkownika
Kubabu
Posty: 45
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:44

Re: Ekologiczne kosmetyki - gdzie kupować?

Post autor: Kubabu »

W drogeriach :) teraz tam są naprawdę super kosmetyki i to za niewielkie pieniądze. Chociażby seria eco nature z Bielendy - nie dość że ogromny wybór to naprawdę składy dopracowane moim zdaniem na 100%
ODPOWIEDZ