Estetyczne paznokcie

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Ryśka

Estetyczne paznokcie

Post autor: Ryśka »

Pracuję w takim zawodzie, że ważne jest dla mnie to, żeby paznokcie wyglądały ładnie, estetycznie. Na co dzień noszę klasyczne "nudziaki", bardzo lubię lakiery hybrydowe z Victoria Vynn - miałam okazję testować różnie, a te sprawdziły się najlepiej. Używacie ich?
oleńka

Re: Estetyczne paznokcie

Post autor: oleńka »

Dłonie to nasza wizytówka i uważam, ze każdy powinien o nie dbać. Ja ostatnio na https://alessandro.pl/kategoria/pielegn ... nie/kremy/ znalazłam kremy do rąk i mam zamiar zamówić sobie jedno opakowanie na próbę. Bardzo lubię smarować dłonie kremem. Poza tym regularnie robię manicure.
Kuńka

Re: Estetyczne paznokcie

Post autor: Kuńka »

Ja z kolei stosuje tylko odżywkę do paznokci z wapniem i kolagenem z Eveline :) Żadnych hybryd i innych takich. I ta odżywka tak wzmacnia paznokcie że nie ma potrzeby wspierać się jakimiś hybrydami czy akrylami. Paznokcie są mocne i szybko rosną.
Żanetka

Re: Estetyczne paznokcie

Post autor: Żanetka »

Paznokcie wykonuje sama w domu i używam do tego lakierów hybrydowych Hi Hybrid. Świetnie się u mnie sprawdzają, manicure nie odpryskuje i trzyma się 2/3 tygodnie. Wiadomo, że potrzebna jest również dobra lampa i odrobina wprawy, ale lakiery innych firm nie sprawdzały się aż tak dobrze.
czokośka

Re: Estetyczne paznokcie

Post autor: czokośka »

Ryśka pisze: ↑06 paź 2020, 9:40 Pracuję w takim zawodzie, że ważne jest dla mnie to, żeby paznokcie wyglądały ładnie, estetycznie. Na co dzień noszę klasyczne "nudziaki"..
Haha ja tak samo ;D To znaczy raz na jakiś czas zrobię sobie jakiś bardziej odwazny kolor, ale tak normalnie to raczej stawiam na kolory nude. :D Zobacz sobie sklep https://nails.pl/ bo mają tam spory wybór takich lakierów. :D
czołka

Re: Estetyczne paznokcie

Post autor: czołka »

piękne paznokcie to przede wszystkim zdrowe i zadbane paznokcie. moim odżywkowym ulubieńcem już od dawna jest DIAMENT z Eveline :) ma fajny skład jest dobra także dobra także dla takich wrażliwców jak ja ;p

Obrazek
Zośka12

Re: Estetyczne paznokcie

Post autor: Zośka12 »

Ja zdecydowanie polecam Ci lakier hybrydowy. Jednak musze od razu przestrzec, że trzeba zakładać hybrydy z rozwagą i najlepiej w salonie kosmetycznym. Niestety długo noszone mogą osłabić płytkę paznokcia. Co ciekawe można normalnie hybrydy ściągać w domu. Poszukaj sobie w internecie jak usunąć lakier hybrydowy w domu i na pewno znajdziesz poradniki krok po kroku. Ja już parę razy zdejmowałam i wszystko poszło bez problemu.
Bożena

Re: Estetyczne paznokcie

Post autor: Bożena »

Ja też uważam, że wygląd paznokci jest bardzo istotny. Aktualnie zastanawiam się nad założeniem firmy zajmującej się produkcją lakierów do paznokci. Mam kilka ciekawych pomysłów na kolory, których próżno szukać u innych producentów. Skontaktowałam się niedawno z przedstawicielem firmy https://www.danpol-danielak.com, która zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości nakrętek i pędzelków do lakierów. Co sądzicie o tym pomyśle?
ODPOWIEDZ