Bezpłatne porady prawne w Łodzi

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
greta
Posty: 173
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:55

Bezpłatne porady prawne w Łodzi

Post autor: greta »

Potrzebuję pewnej porady prawnej, ale nie chcę na to wydać majątku, bo nie mam na ten cel tylu pieniędzy. Myślałam o bezpłatnych poradach prawnych, ale nie wiem, gdzie w Łodzi takie znajdę. Wiem, że oni http://kroladwokat.pl/ kiedyś takie mieli. Czy ktoś wie, czy nadal mają? Wiem, że to dobra kancelaria więc pewnie doradziliby dobrze.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 112
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:55

Re: Bezpłatne porady prawne w Łodzi

Post autor: suzzi »

A jaki temat Cię interesuje? Jeśli chodzi o poradę odnośnie na przykład koncernu farmaceutycznego, czy sprawy podobnej, to ta kancelaria https://www.kancelaria-wk.pl/prawo-farmaceutyczne jest do usług. Znają się na temacie, dodatkowo doradzają bezpłatnie odnośnie nawet przeciwdziałaniu nieprawidłowości na tym rynku. Możesz się z nimi skonsultować w razie czego.
róża

Re: Porady prawne

Post autor: róża »

Tutaj https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... owan-w-uk/ warto sobie zerknąć. Znajdziecie tam wiele różnych porad prawnych z zakresu odszkodowań w UK. Dowiecie się tam między innymi na temat wysokości odszkodowania, które można uzyskać po różnych zdarzeniach. Jest tam również wiele innych praktycznych artykułów, które mogą się naprawdę przydać. Warto zawsze walczyć o swoje i przede wszystkim się nie poddawać.
Liłła Karoo

Re: Bezpłatne porady prawne w Łodzi

Post autor: Liłła Karoo »

Są też bardzo dobre kancelarie prawne, które po prostu świadczą kompleksowe usługi prawne, a nie trzeba jakoś szczególnie dużo płacić. Np. jeżeli chodzi o porady w zakresie prawa spadkowego to zdecydowanie warto się skontaktować z https://krakowinski.pl/zakres-uslug/porady-spadkowe, bardzo dobra pomoc, tu wiadomo każda sprawa jest inna. Korzystając z porady prawne w Łodzi mamy pewność, że nasza sprawa będzie potraktowana jak najbardziej profesjonalnie
Kęsiak

Re: Bezpłatne porady prawne w Łodzi

Post autor: Kęsiak »

Praca to praca i za nią należy się wynagrodzenie. Na https://mecenas-lodz.com.pl/ masz namiary na bardzo dobrego adwokata, w wielu sprawach jest w stanie pomóc. Moim zdaniem warto się z nim skontaktować i ustalić jakieś spotkanie, czasami dobry adwokat potrafi uratować z ogromnej opresji
ODPOWIEDZ