Firma ochroniarska

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Zińka

Firma ochroniarska

Post autor: Zińka »

Ważna jest dla Was ochrona domu? Ja planuję podpisać umowę z agencją ochroniarską, zastanawiam się też nad monitoringiem. Macie jakieś doświadczenia z firmami ochroniarskimi z Warszawy? Słyszałam, że świetna w okolicy jest agencja SaipSecurity.
olekł

Re: Firma ochroniarska

Post autor: olekł »

Ja polecam https://agencja-ochrony.warszawa.pl/
Łukasz O

Re: Firma ochroniarska

Post autor: Łukasz O »

Solidna firma od projektowania i serwisu zabezpieczeń, monitoringu systemów alarmowych, zdalnego monitoringu wizyjnego a także patroli czy ochrony fizycznej to Securitas https://www.securitas.pl/ Firma jest profesjonalna, solidna, ma dobre stawki, także zdecydowanie warto się z nimi zapoznać. Działają w całej Polsce. My jesteśmy z ich usług w pełni zadowoleni, bardzo dobrze sprawdzają się w praktyce, doskonale nam się z nimi współpracuje.
Kłucjasz

Re: Firma ochroniarska

Post autor: Kłucjasz »

Dzisiaj ochrona to podstawa. Ja, stawiając obiekt magazynowy, również na starcie szukałem firmy zajmującej się ochroną mienia. Znajomy polecił mi firmę, z którą sam współpracuje Agencję Ochrony Glok w Warszawie https://ochronaglok.pl/oferta/ochrona-osob-i-mienia Od pierwszego kontaktu z nimi wiedziałem, że podjąłem dobrą decyzję. Wyszkoleni ze świetnym zapleczem technicznym i konkretnym planem działania. Na pewno profesjonalni i na pewno z indywidualnym podejściem do klienta. O tym was mogę zapewnić.

aparat wrzutowy na monety
młótek

Re: Firma ochroniarska

Post autor: młótek »

Z kolei nam, całkowicie na zdrowie wyszła współpraca z firmą ochroniarską https://gabor-security.pl/# . Potrzebowaliśmy ich pomocy przy zorganizowaniu konwoju z firmowymi pieniędzmi. Przy takim otoczeniu było nam najłatwiej osiągnąć całkowity sukces, w zgodzie z oczekiwaniami. Także i Ty skup się na tym polu.
ODPOWIEDZ