Indywidualna sesja zdjęciowa

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Lejla74
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2022, 3:41

Indywidualna sesja zdjęciowa

Post autor: Lejla74 »

Hej kochani, jak się macie? :)
Powiedzcie mi czy braliście kiedyś udział w indywidualnej sesji zdjęciowej? Mnie się taka właśnie marzy, ale przede wszystkim wiem, że będzie mi potrzebny zaufany i zdolny fotograf Gdańsk. może wy chcielibyście polecić kogoś, kogo znacie i wiecie, że się zawsze sprawdza? W każdym razie byłabym bardzo wdzięczna za pomoc!

rewolwer asg ruger superhawk 6
danother

Re: Indywidualna sesja zdjęciowa

Post autor: danother »

Oj, pewnie, sama chętnie bym się na nią zdecydowała i dzięki temu sprawiła sobie ogromną radość, ale w kontekście przyszłych planów muszę sprawdzić, jaka sesja ślubna Gdynia https://www.martasulkowska.pl/oferta/fo ... to-gdynia/ się spisuje i jak jest oceniana. Dla mnie to ma naprawdę sporo wartości, by jednak pracować tylko z tymi, którzy znają się na swojej pracy.
olkaa

Re: Indywidualna sesja zdjęciowa

Post autor: olkaa »

Jeśli chodzi o sprawdzonego fotografa to bardzo dobre opinie posiada https://sztukareportazu.pl/fotograf-slubny-katowice/ . Tutaj zdjęcia wykonywane są bardzo fachowo i przede wszystkim sesja odbywa się w miłej atmosferze
Linda22

Re: Indywidualna sesja zdjęciowa

Post autor: Linda22 »

Zdjęcia w firmie także trzeba wykonuywać i fotografia dla firm to niezbędne usługi. Warto wiedzieć, kto w okolicy także takie zdjęcia nam wykona. Na pewno znajdziemy dobrego fotografa.
ODPOWIEDZ