internet w Siematyczach

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Nnnama
Posty: 107
Rejestracja: 01 cze 2019, 22:13

internet w Siematyczach

Post autor: Nnnama »

internet w Siematyczach - jaki najlepszy?
Awatar użytkownika
ladnapogoda
Posty: 86
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:37

Re: internet w Siematyczach

Post autor: ladnapogoda »

Jeśli chodzi o internet w Siematyczach to zdecydowanie polecam ofertę operatorów kablowych, tych lokalny. Internet kablowy jest zdecydowanie najpewniejszy i najlepszym rozwiązaniem. Całkowicie odporny na warunki atmosferyczne i szybki, w obecnych czasach warto zdecydować się na światłowód.
Awatar użytkownika
atenka
Posty: 61
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:53

Re: internet w Siematyczach

Post autor: atenka »

Jeśli chodzi o Siemiatycze to nie wiem ale mogę dać Wam namiar na sprawdzonego lokalnego dostawcę usług w Białymstoku, to firma ELPOS :) Mam u nich internet ( pakiet 600 bo nie ma u nas światłowodu) i kablówkę. Niskie ceny, szybka aktywacja usług, brak awarii.
bło

Re: internet w Siematyczach

Post autor: bło »

Jeśli chodzi o Wrocław to nie pomogę ale mogę dać Wam namiar na świetnego dostawcę internetu, telewizji i tel stacjonarnego w Białymstoku i okolicach - firma Elpos. Świetne pakiety, internet bardzo szybki ( do 900 Mb/s), nic nie przerywa i nie zacina ( u nas jest światłowód). Sieci monitowane przez całą dobę, jak coś się dzieje to błyskawicznie reagują. Plus za sympatyczną obsługę i konkurencyjne ceny.
Awatar użytkownika
stoper
Posty: 25
Rejestracja: 18 paź 2019, 10:55

Re: internet w Siematyczach

Post autor: stoper »

Ogólnie mogę polecić internet mobilny dla firm bo ja teraz z tego rozwiązania korzystam i jest o niebo lepszy od poprzedniego. Przede wszystkim mam jedna fakturą za wszystkie usługi telekomunikacyjne i stały kontakt z opiekunem handlowym no i na plus fakt że to ogólnopolski zasięg w oparciu o sieci PLAY
ODPOWIEDZ